Nestarnúca Kate Beckinsale medzi hviezdami tmavej pleti: Vystavila toto telo!

01.04.2019 16:59

Vývoj vo filmovom svete a celkovo vo svete šoubiznisu potvrdil v posledných rokoch vzostup afroamerických hercov. Na cenách organizácie NAACP sa ich teda zišlo neúrekom. Mnohé z nich dnes svetoznáme hviezdy.

Herečka Lupita Nyong'o v kreácii...
Herečka Lupita Nyong'o v kreácii Giambattista Valli Haute Couture. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Červený koberec galavečera, na ktorom sa rozdávali ocenenia pre zástupcov afroamerickej menšine vo svete umenia, zaplnili napríklad hviezdy megaúspešného filmu Čierny panter, ktorý minulý rok valcoval kiná po celom svete, no najmä v USA. Ústredný hrdina Chadewick Boseman si odnášal jednu z cien a jeho kolegyne pútali pozornosť vo veľkolepých róbach.

Herečka
		Laura Harrier stavila na
		výraznú...
Herečka
		Yara Shahidi bola
		neprehliadnuteľná.
+21Speváčka Beyonce v
		kreácii Balmain po tom,
		čo...

Držiteľka Oscara Lupita Nyong'o stavila na model z dielne dizajnéra Giambattistu Valliho v hnedej farbe, ktorá zaujímavo doplnila jej tmavú farbu pokožky. Herečka Danai Gurira, známa okrem Čierneho pantera aj rolou v seriálovom hite Živí mŕtvi, zase predviedla čierno-bielu kombináciu.

Medzi pozvanými dámami však rezonovali aj krásky v žiarivých farbách, napríklad Laura Harrier v žltej kreácii alebo britská herečka Thandie Newton, ktorú obliekol do červenej módny dom Valentino.

Herečka Kate Beckinsale v šatách od Juliena...
Herečka Kate Beckinsale v šatách od Juliena Macdonalda. Autor: Reuters, MIKE BLAKE

V zástupe černošských hercov sa objavila aj herečka Kate Beckinsale, ktorá prišla odovzdať jednu z cien večera. Priamo na červenom koberci predviedla dôvod, prečo je atraktívna aj pre milenca mladšieho od nej o dvadsať rokov. Vyzerala senzačne.

Beckinsaleovú obliekol britský dizajnér Julien Macdonald a fotografom predvádzala odhalené bezchybnú bruško a ukážkovú postavu.

Herečka a zabávačka Tracee Ellis Ross v kreácii...
Herečka a zabávačka Tracee Ellis Ross v kreácii Marc Jacobs. Autor: Reuters, MIKE BLAKE

Slávnostný ceremoniál sa odohrával v priestoroch známeho Dolby Theatre v Hollywoode. Okrem spomenutého Bosemana si cenu odnášala napríklad aj speváčka Beyoncé Knowles ako zabávač roka či herečka Tracee Ellis Ross alebo celé osadenstvo filmu Čierny panter, ktoré si prevzalo cenu za najlepší film roka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#ocenenia #Kate Beckinsale #Lupita Nyong'o #NAACP Image Awards #Danai Gurira
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...

+ Doprajte si horúci kúpeľ alebo saunu na vaše unavené svalstvo.
Máte všetky vlastnosti, ktoré potrebuje...