Schindlerová zo Superstar na premiére: Predviedla vylepšené prsia!

03.04.2019 12:50

Už niekoľko týždňov sa znovu objavuje v spoločnosti ako celebritný hosť. Bývalá hviezda šou Superstar Martina Schindlerová nechýbala ani na premiére filmu Teroristka.

Bývalá súťažiaca zo šou Superstar Martina...
Bývalá súťažiaca zo šou Superstar Martina Schindlerová. Autor: CinemArt SK

Dnes tridsaťročnú Schindlerovú zachytili objektívy v džínsovom overale, provokatívne rozopnutom tak, aby jemne naznačoval obliny jej ženských kriviek. A veru, aj (na prvý pohľad decentné) zábery poukázali na to, že Schindlerovej poprsie má skutočne kypré tvary.

Sama speváčka sa pritom nedávno priznala k tomu, že si svoje ženské zbrane nechala vylepšiť. Podľa jej slov, na ktoré sa odvolávajú slovenské médiá, však išlo o korekčnú úpravu a nie zväčšenie. Dôvodom vraj bolo, že po dvoch deťoch už nemala obsah výstrihu v takej forme, akú by si želala.

Speváčka Beáta Dubasová má českú tvorbu
		rada.
Modelka
		Soňa Štefková na premiére
		filmu...
+9Bývalá súťažiaca zo
		šou Superstar
		Martina...

Schindlerová, ktorá vo finále prvej série speváckej súťaže skončila na striebornej pozícii, má za sebou údajne pomerne búrlivé posledné mesiace. Dlhé roky sa neobjavovala na spoločenských akciách a sústreďovala sa predovšetkým na rodinu. Ešte minulý rok sa však potvrdilo, že Martina Schindlerová sa rozvádza a to bol pravdepodobne aj zlomový bod pre jej návrat do svetiel reflektorov.

Či sa podarí rodenej Bratislavčanke zamiešať karty na slovenskej hudobnej scéne, ukáže čas. Prvé pokusy už prebehli. Schindlerová nahrala novinku v spolupráci s Mirom Jarošom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #poprsie #vylepšenie #Martina Schindlerová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa rýchlemu občerstveniu, ktoré môže ovplyvniť vaše trávenie.
Pokúste sa viac experimentovať a...

+ Zdravotne na tom budete veľmi dobre, nemáte sa čoho obávať.
Doprajte si veci, ktoré ste si doteraz...