Láska na premiére Hry o tróny! Prišiel zamilovaný Jonas aj ženáč Harington

05.04.2019 08:30

Na seriáli Hra o tróny pracovala herečka Sophie Turner niekoľko rokov. A dosť dlho už po jej boku stojí aj spevák Joe Jonas, s ktorým tvorí pár. Na premiére nechýbal.

Sophie Turner a jej partner Joe Jonas na premiére.
Sophie Turner a jej partner Joe Jonas na premiére. Autor: Reuters, CAITLIN OCHS

Zamilovaná hollywoodska dvojica sa spoločne objavila v New Yorku, kde v stredu večer predstavili záverečnú sériu megahitu z televíznych obrazoviek. Jonas, ktorý je od Turnerovej v podpätkoch o pár centimetrov nižší, sa spokojne usmieval po boku blonďatej krásky.

Herečka sa už dávnejšie priznala, že člen formácie Jonas Brothers ju často sprevádzal aj na nakrúcaní predchádzajúcich sérií. Aj preto ho produkcia HBO donútila podpísať zmluvu mlčanlivosti.

Manželia Rose Leslie a Kit Harington prišli...
Manželia Rose Leslie a Kit Harington prišli spoločne.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Evan Agostini

„Mal zákaz o čomkoľvek hovoriť,“ komentovala so smiechom Turner, podľa ktorej vraj mal americký spevák prístup ku chúlostivým informáciám zo scenára. „Ale vydržal to. Aspoň pokiaľ ja viem,“ dodala na margo toho, že Jonas nikomu žiadne informácie neposúval.

Manželia Lisa Bonet a Jason Momoa prišli...
Manželia Lisa Bonet a Jason Momoa prišli spoločne na premiéru záverečnej série Hra o tróny. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Na premiére nebola Sophie Turner s Joeom Jonasom jediným zamilovaným párikom. Svoju manželku Rose Leslieovú, s ktorou sa oženil minulý rok, priviedol Kit Harington. Teda, konieckoncov, v seriáli účinkujú obaja. Nechýbala však ani manželka herca Petra Dinklaga či zamilovaný párik Lisa Bonet a Jason Momoa. Práve Momoa patril kedysi ku sexsymbolom seriálu, ale v seriáli už dávnejšie skončil.

Herec Pilou Asaek na
		premiére filmu Hra o tróny.
Herec Iain Glen na
		premiére seriálu  Hra o
		tróny.
+19Herec Nikolaj
		Coster-Waldau.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #láska #pár #Joe Jonas #Hra o tróny #Sophie Turner
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku