Zvodné 'teroristky': Wilhelmová ukázala podprsenku, Svarinská ešte viac!

05.04.2019 15:30

Bratislava sa tentoraz dočkala ako prvá, filmová novinka pod názvom Teroristka sa následne pobrala do Prahy. Práve tam nechýbali ani ústredné herecké predstaviteľky.

Herečka Kristína Svarinská v kreácii od Andrey...
Herečka Kristína Svarinská v kreácii od Andrey Pojezdálovej. Autor: Profimedia

Na pražskom premietaní čiernej komédie v hlavnej úlohe s Ivou Janžurovou sa objavili české herecké tváre, ale aj Slovenka Kristína Svarinská, ktorá dostala vo filme jednu z úloh. A bola to práve Svarinská, kto sa prezentoval aj v poriadne zvodnej kreácii.

Speváčka Beáta Dubasová má českú tvorbu
		rada.
Modelka
		Soňa Štefková na premiére
		filmu...
+9Bývalá súťažiaca zo
		šou Superstar
		Martina...

Niekdajšia hrdinka seriálov ako Panelák alebo Keby bolo keby si obliekla na slávnostný večer model z dielne dizajnérky Andrey Pojezdálovej. Krátke šaty s výraznými prestrihmi po bokoch aj na rukávoch ponúkli možnosť fotografom aj hosťom obdivovať pomerne dostatok odhalenej kože slovenskej krásky.

Podobne ako v Bratislave si Svarinská k modelu vzala zlaté sandáliky na plochej podrážke a ešte akoby tak podčiarkla akýsi antický nádych a atmosféru celkového looku.

Herečka Tatiana Vilhelmová na premiére filmu...
Herečka Tatiana Vilhelmová na premiére filmu Teroristka v Prahe. Autor: Profimedia

Zahanbiť sa nedala ani herečka Tatiana Vilhelmová, ktorá vo filme Radeka Bajgara stvárnila starostku. Česká herečka síce volila model s dlhou sukňou a decentnejším vyznením. Pod priehľadným topom sa jej však celkom jasne črtala biela spodná bielizeň, ktorá tak tiež udrela do očí hosťom aj fotografom.

Film Teroristka sa od štvrtka premieta aj v slovenských kinách a okrem tria spomenutých dám sa v nej objavuje aj Jana Plodková či Martin Hoffman. Video s ním si pozrite nižšie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Kristína Svarinská #Tatiana Vilhelmová #Teroristka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku