Toľko nahej kože na country-gala?! Speváčky ukázali nohy aj odhalené dekolty

08.04.2019 16:42

Večer Akadémie americkej country hudby nebol len večerom hudobným, ale aj večerom ženských pôvabov. Niekedy možno až príliš provokatívne zdôraznených.

Country speváčka Jessie James Decker predviedla...
Country speváčka Jessie James Decker predviedla svoje svalnaté nohy. Autor: Reuters, STEVE MARCUS

Zdá sa, že aj country žáner zasiahla vlna odhaľovania sa, ktorá je skôr typická pre moderné popové hviezdičky a červený koberec bol tak nabitý sexy momentmi s odhalenými nohami vo vysokých rozparkoch či natrieskanými dekoltmi.

Jedno aj druhé sa rozhodla zvýrazniť speváčka Jesse James Decker, ktorú sprevádzal manžel Eric. Drobná, ale výrazne obdarená hviezdička stavila na minišaty telovej farby s potlačou srdiečok. Viac než vzor však určite najmä pánov upútal len bujný dekolt aj odhalené nohy. Dĺžka šiat bola skutočne úsporná a Deckerovej tak umožnila vystaviť opálené a svalnaté nohy.

Manželia Jessie James Decker a Eric
		Decker...
Speváčka
		Danielle
		Bradbery.
+15Speváčka Kacey
		Musgraves prišla v
		kostýme...

Hneď niekoľko žien sa rozhodlo voliť zvodný moment rozparku, keď si svoju slávnostnú garderóbu vyberali práve s ohľadom na odhaľovanie štíhlych nôh vo vysokých podpätkoch. Predviedla sa tak speváčka Cassadei Pope či jej kolegyňa Barbie Blank. Podobné platilo aj u Danielle Bradberryovej.

Zľava: Speváčky Barbie Blank, Cassadei Pope a...
Zľava: Speváčky Barbie Blank, Cassadei Pope a Danielle Bradberry. Autor: Reuters, SITA/AP

Na opačnú nôtu to zahrala jedna z víťaziek večera – speváčka Kacey Musgraves, ktorá si odnášala domov niekoľko trofejí. Na gala dorazila v nohavicovom kostýme Christian Cowan v pastelovom cukríkovom tóne belasej a ružovej. Zaujímavý bol detail plisovaných rukávov, ale ešte viac zaujal fakt rozopnutého saka. Nič pod ním totiž hviezda nemala. Je však jasné, že odev držal pomocou lepiacej pásky umiestnenej zvnútra tak, aby neodhalila hviezda intímne partie.

Speváčka Kelly Clarkson (vľavo) a herečka...
Speváčka Kelly Clarkson (vľavo) a herečka Nicole Kidman. Autor: Reuters

Medzi hosťami večera nechýbala ani speváčka Kelly Clarkson, ktorej sa mimoriadne vydarila voľba so šatami Alexander McQueen. Podobnú kombináciu gotickej romantiky predvádzala aj Nicole Kidman s modelom z dielne Christophera Kanea. Odhalila v týchto šatách chrbát. V plejáde hviezd vyčnievala aj Miranda Lambert v neónovom modeli od Alexa Perryho.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#ceny #móda #Nicole Kidman #country #trend #Kacey Musgraves #Miranda Lambert
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sami viete čo je pre vás najlepšie, riaďte sa podľa toho.
Ak vám dnes niečo nejde, nechajte si to radšej...

+ Neznepokojujte sa, vaše zdravie je na tom lepšie ako si myslíte.
Mali by ste si nájsť inšpiráciu, všetko...