Imidž dievčatka? Stále funguje! Čobejovej skutočný vek vás prekvapí

12.04.2019 15:30

Roky je známa svojím mladistvým, priam dievčenským šarmom. A ten sa jej s prestávkami darí uchovávať až dodnes. Herečka Michaela Čobejová sa pritom pomalými krokmi blíži k okrúhlemu jubileu.

Na módne prehliadky sa prišla pozrieť aj...
Na módne prehliadky sa prišla pozrieť aj Michaela Čobejová. Autor: Vlasto Olach

Blondínka, ktorú momentálne registrujú diváci najmä v komediálnom seriáli Som mama, sa objavila počas uplynulých dní na niekoľkých spoločenských akciách – naposledy na módnej prehliadke v rámci akcie Eurovea Fashion Forward v centre Bratislavy.

Na tento moment si obliekla čierne tunikové šaty s trblietavou výšivkou kvetín, doplnila ich tmavými pančuchami a topánkami so šnurovaním a oblou špičkou. Pri pohľade na túto dámu by asi málokto tipoval, že v júni oslávi už 49. narodeniny a budúci rok okrúhlu päťdesiatku. Čobejová však nešťastie nevyhlasuje, že za jej vzhľadom stoja zázraky.

Herečka Michaela Čobejová.
Herečka Michaela Čobejová. Autor: Profimedia

Už dávnejšie otvorene priznala, že podstupuje pravidelne skrášľovacie procedúry. Niektorí kritici na internete tvrdia, že sú chvíle, keď to je na jej tvári aj poriadne vidieť. Počas stredajšej módnej šou či na minulotýždňovom vyhlásení cien Slnko v sieti, kde sa herečka objavila tiež, to však našťastie tak nebolo.

Na akcii
		Eurovea Fashion Forward nechýbala
		ani...
Moderátorka Jasmina Alagič (vľavo) a
		riaditeľka...
+36Na prehliadku Michaely
		Ľuptákovej sa
		prišli...

Aj keď s pomocou odborníkov estetickej medicíny – zatiaľ sa jej stále darí vyzerať prirodzene a sviežo. A výberom garderóby, ktorá býva zvyčajne ležérna a mladistvá, tento efekt umocňuje. A čo si myslíte vy?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #imidž #Michaela Čobejová #tvár #estetická medicína
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Strážte si to čo máte najcennejšie, nenechajte si to nikým vziať.
Nepanikárte ak niečo neviete,...

+ Nebudete môcť zaspať, preto skúste zábavný seriál v televízii.
Šťastie objavíte v cestovaní a na to treba...