Najsexi telo večera OTO? Kocianová odhalila nohy v šatách, ktoré nosia hviezdy

15.04.2019 12:28

Pri slovenskej topmodelke Michaele Kocianovej je už zvykom, že zaujme na prvý pohľad všade, kde sa objaví. Ani na galavečere OTO nebolo tomu inak.

Topmodelka Michaela Kocianová.
Topmodelka Michaela Kocianová. Autor: Profimedia

Rodáčka z Trenčína, ktorá má na konte veľké úspechy v rámci spolupráce so značkami ako Christian Dior či Chanel alebo Victoria's Secret, si prišla pozrieť vyhlásenie výsledkov televíznej ankety. Najbližšie týždne ju však čaká viacero pracovných zastávok na Slovensku.

Speváčka a
		moderátorka Mária Čírová v
		kreácii...
Moderátorka Alena
		Heribanová (Vpravo) v
		kreácii...
+10Topmodelka Michaela
		Kocianová.

Zasadne do poroty na kastingoch do ďalšieho ročníka modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look. V nej každoročne objavia modelingoví experti niekoľko nových talentov a krásnych tvárí – naposledy to bola napríklad Slovenka Jasmina Simanová – víťazka finále v roku 2018, ktorá zabodovala aj na svetovom finále na Tenerife.

Čo sa slávnostného sobotňajšieho večera týka, tam sa krásna „porotkyňa“ Kocianová objavila v superkrátkom modeli bielych šiat s trblietavým dezénom.

Herečka Gwyneth Paltrow (predstaviteľka Pepper...
Herečka Gwyneth Paltrow (predstaviteľka Pepper Pottsovej) v kreácii Retrofete. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Zavinovací model z dielne značky Retrofete nechal vyniknúť Kocianovej štíhlu a dlhú postavu. Ukážkové krivky, ktoré zvykne táto kráska dávkovať fanúšikom na Instagrame zábermi v bikinách, síce zostali tentoraz zahalené. Ale naozaj len trošičku.

Kocianová si šaty priviezla z New Yorku a hoci značka Retrofete nepatrí medzi najznámejšie mená na módnej scéne, pozornosti celebrít rozhodne neunikla. V rovnakom modeli sa pred časom objavila v spoločnosti boháčka Paris Hilton a vo veľmi podobnom kúsku, akurát v platinovom farebnom vyhotovení a so zahaleným dekoltom sa pred časom prezentovala na premiére filmu Avengers aj herečka Gwyneth Paltrow.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šaty #Gwyneth Paltrow #móda #nohy #Michaela Kocianová #OTO #sexy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobrú náladu vám nikto nezoberie, ak si ju sami nedáte.
Pravidlá na cestách dodržiavajte, inak hrozí...

+ Kvalitná kozmetika zmierni kožné problémy a zlepší vašu pokožku.
To, čo dokážete dať druhým sa vám...