Krásna Olivia Munn v romantickej komédii. Komu zamotá hlavu?

, 19.04.2019 14:00

Preraziť vo svete filmu nie je jednoduché ani pre tie hviezdy, ktoré zabodovali s jedným či dvoma televíznymi projektmi. Pôvabnej Olivii Munnovej sa to však darí.

Herečka Olivia Munn na akcii Apex for Youth...
Herečka Olivia Munn na akcii Apex for Youth Inspiration Awards gala v New Yorku. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Hrdinka seriálu Newsroom, ktorú v minulosti označili niekoľko pánskych lifestylových magazínov za najsexi žen planéty, si do filmografie pripíše novú rolu. Dostala totiž titulnú úlohu v novej romantickej komédii Love, Wedding, Repeat. Snímka scenáristu a režiséra Deana Craiga prinesie príbeh Jacka, ktorý musí zabezpečiť, aby svadba jeho sestry Hayley bola perfektná. Medzičasom sa však stretne s Dinou (Munn), do ktorej sa zamiloval a ktorú stratil pred dvomi rokmi. V zasadacom poriadku následne nastane malá zmena, ktorá drasticky zmení ich osud a povedie ku katastrofálnym a vtipným následkom. Nakrúcanie snímky, ktorá vznikne v britsko-talianskej koprodukcii, odštartuje 6. mája v Ríme.

Nie je zatiaľ jasné, kto stvárni Munnovej mužský proťajšok – herečka však má na starosti stvárniť hlavnú ženskú hrdinku a vdýchnuť život príbehu lásky s prekážkami.

Brunetka, ktorú v stredu ocenili na akcii Apex for Youth Inspiration Gala, pritom len nedávno odprezentovala aj nový seriál na televíznom festivale v Cannes. Ide o projekt The Rooks, ktorý zastrešila televízia Starz a vznikol na základe rovnomennej knižnej predlohy. V ňom sa hlavná hrdinka snaží vyrovnať so svojimi špeciálnymi schopnosťami a čelí paranormálnym javom vo svojom okolí.

VIDEO: Katarína Brychtová hovorí o rodinnej Veľkej noci

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Hollywood #film #rola #Olivia Munn #pôvab
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zachovajte si zdravý rozum a nepanikárte zbytočne.
Začnite byť v práci viac nápaditý a kreatívny.
...

+ Neohrozujte svoje zdravie niečím nezmyselným, starajte sa o svoje zdravie.
Začiatok týždňa budete mať...