Scarlett, Gwyneth či Brie? Súboj sexepílu dosahuje superhrdinskú úroveň

24.04.2019 00:00

Sú krásne, (aspoň na filmovom plátne) sú nebojácne a sú aj poriadne sexi! Na premiére filmu Avengers: Endgame v pondelok podvečer sa ženské hviezdy predbiehali v tom, ktorá bude zvodnejšia.

Herečka Scarlett Johansson zvádza v kreácii...
Herečka Scarlett Johansson zvádza v kreácii Atelier Versace. Autor: Reuters, MONICA ALMEIDA

Pozornosť sa sústreďovala vo veľkej miere na herečku Scarlett Johanssonovú, ktorá vo filme tentoraz dostala výrazný priestor. Aj preto nebolo prekvapením, že sa blondínka pripravila naozaj superhrdinsky. S výdatnou pomocou značky Versace.

Herečka
		Gwyneth Paltrow v kreácii G.
		Label...
Herečka
		Danai Gurira v kreácii Oscar de la
		Renta.
+29Herec Jeremy Renner
		nechýbal na premiére
		filmu...

Herečka sa pred objektívy postavila v trblietavých šatách, ktoré vyzerali akoby boli odliate na jej dokonalom tele. Zvýraznili poprsie, tvarovaný driek a na chrbte jemne provokovali odhalením až po driek. Na Johanssonovej mohli nechať oči fotografi, hostia, ale aj jej partner Colin Jost, ktorého so sebou priviedla.

Herečka Brie Larson pózuje na premiére filmu...
Herečka Brie Larson pózuje na premiére filmu Avengers: Endgame. V kreácii Celine. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Bez partnera dorazila jej kolegyňa Brie Larson, ktorá sa v snímke objavuje ako postava Captain Marvel. Držiteľka Oscara stavila na noblesnú eleganciu, ktorej však nechýbal dotyk zvodnosti a jemnej provokácie. Šaty z dielne značky Celine podčiarkli jej bezchybnú postavu a jemne odhalili nohy v rozparku.

Na slávnostnej premiére nechýbala ani americká herečka Gwyneth Paltrow, ktorá je o dekádu staršie než obe spomenuté kolegyne. Ani ona však nezostala nepovšimnutá. Predviedla totiž nádherné nohy v kratučkej kombinácia z dielne G. Label. Hoci matka dvoch detí bola pomerne decentná od pása nahor a vlastne aj celkom zahalená, opačným smerom to bola jedna veľká sexi nádielka udržiavanej figúry.

Herečka Gwyneth Paltrow v kreácii G. Label...
Herečka Gwyneth Paltrow v kreácii G. Label predviedla svoje ukážkové nohy. Autor: Reuters, MONICA ALMEIDA

Akciu si, samozrejme, nenechali ujsť ani ďalšie hviezdy filmovej ságy, medzi nimi napríklad herečka Zoe Saldana, jej kolegyňa Karen Gillan či Danai Gurira alebo Natalie Portman. Ich módny výber bol decentnejší, ale pozrieť si ich môžete všetky v našej bohatej galérii. V ankete hlasujte o najsexi z trojice „avengeriek“.

VIDEO: Pozrite si video so sexy modelkou Michaelou Kocianovou

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Gwyneth Paltrow #sexepíl #Scarlett Johansson #súboj #Brie Larson #Avengers: Endgame
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vnímajte viac svoje telo a pokúste sa venovať svojmu zdraviu.
Držte si odstup od ľudí okolo vás,...

+ Ovocie a zelenina robia dobre vášmu telu, pokúste sa ich jesť viac.
Prispievajte na dobré veci svojimi...