Konflikt bratov v kráľovskej rodine? Princ Harry so švagrinou Kate ponúkli odpoveď

Klebety o tom, že v britskej kráľovskej rodine to škrípe, spoločne popierali princ Harry a jeho švagriná Kate, vojvodkyňa z Cambridge. S úsmevom a spoločne sa zúčastnili na slávnostnej bohoslužbe.

, 26.04.2019 06:57
3
Princ Harry a jeho švagriná Catherine,... Foto: Reuters, POOL
Princ Harry a jeho švagriná Catherine, vojvodkyňa z Cambridge Princ Harry a jeho švagriná Catherine, vojvodkyňa z Cambridge prišli na bohoslužbu spoločne a s úsmevom.

Vo štvrtok sa mladší potomok korunného princa Charlesa a manželka jeho brata Williama objavili na oslavách takzvaného Anzac Day, ktorý pripomína austrálskych a novozélandských vojakov obetujúcich svoje životy v rámci vojnových konfliktov a služby.

Médiá sa však sústreďovali najmä na ústrednú dvojicu. Po veľkonočnej nedeľňajšej omši pred pár dňami sa totiž začali šíriť reči o tom, že dvojica princov – bratov spolu ani neprehovorila. Dôvodom konfliktu má byť, samozrejme, Harryho manželka Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu.

Princ
		Harry a jeho švagriná Catherine,...
Princ Harry
		a jeho švagriná Catherine,...
+3Princ Harry a jeho
		švagriná Catherine,...

Hoci ani vo štvrtok nemohla verejnosť zočiť bok po boku dvojicu synov zosnulej princeznej Diany, úsmevy na Harryho perách a živá konverzácia so švagrinou naznačujú, že ide skôr o bulvárne výmysly. Kým Harryho polovička sa prestala zúčastňovať na oficiálnych akciách pre blížiaci sa termín pôrodu, jeho brat William mal pracovné povinnosti priamo na Novom Zélande.

William, inak tiež vojvoda z Cambridge navštívil jednu z dvoch mešít v meste Christchurch, kde belošský rasista zastrelil 15. marca 50 ľudí a ďalších 50 zranil. V mešite al-Noor prehovoril približne k 100 ľuďom vrátane moslimských lídrov a novozélandskej premiérky Jacindy Ardernovej. Povedal, že posolstvo je po týchto útokoch jasné – nenávisti sa nepodarí rozdeliť ľudí.

VIDEO: Pozrite sa, ako chudli do plaviek finalistky Miss Slovensko!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
3 debata chyba
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Kate #princ William #princ Harry #rodina #konflikt #omša #bohoslužba

+ Po práci si oddýchnite, niečo na vás lezie, nenechajte to zájsť ďaleko.
Ak práca volá, okamžite choďte, budete...

+ Nestresujte sa zbytočnosťami, neprospieva to vám ani blízkej rodine.
Nešetrite na veciach, ktoré potrebujete na...