Aha! Krásne manželky Clooneyho a Damona ako súperky na červenom koberci

09.05.2019 00:00
Amal Clooney
George Clooney a Amal Clooney na premiére novinky Hlava 22 v Los Angeles. Autor:

Sú skvelý tím! George Clooney (57) a Amal Clooney (41) žiaria všade, kde sa spoločne objavia. Očarili na premiére novinky Hlava 22.

Držiteľ Oscara zaujme svojím mužným šarmom, jeho polovička výraznou krásou. Inak tomu nebolo ani počas premiéry novinky Hlava 22. Pod sériu, ktorá vznikla podľa predlohy slávnej knihy Josepha Hellera, sa Clooney podpísal ako producent, spolurežisér aj jeden z hercov.

George Clooney  a  Amal Clooney na premiére...
George Clooney a Amal Clooney na premiére novinky Hlava 22 v Los Angeles. Autor: SITA/AP, MONICA ALMEIDA

Zatiaľ, čo herec a režisér stavil na klasiku a pred objektívy prišiel v čiernom obleku, Amal Clooney (41) zvolila efektný model z dielne Oscar de la Renta v hodnote takmer 6 500 libier. Zvodný asymetrický strih odhaľoval rameno peknej právničky, do pozornosti sa vďaka minidĺžke dostali aj jej štíhle nohy. K zelenej farbe šiat zvolila výrazný rúž a tmavá hriva jej voľne padala na plecia. Výraznej Amal, ktorá je mamou dvojičiek Elly a Alexandra, zelená farba šiat naozaj lichotila.

Matt Damon a jeho manželka Luciana Barroso na...
Matt Damon a jeho manželka Luciana Barroso na premiére novinky Hlava 22 v Los Angeles. Autor: MONICA ALMEIDA

Na premiére, ktorá sa konala v Los Angeles, neboli jediným hviezdnym párom. Na červenom koberci sa striedali s dobrým kamarátom Clooneyho, hercom Mattom Damonom, ktorého pred objektívmi sprevádzala manželka, Luciana Barroso. Párik patrí k najstabilnejším párom Hollywoodu, dvojica spoločne žije v manželstve od roku 2005 a vychováva tri ratolesti. Luciana Barroso prišla na premiéru v čiernom kostýme, pod ktorým bolo vidieť sexi červený top, jej večerný look dopĺňali výrazné náušnice.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#George Clooney #Amal Clooney #Hlava 22
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Po zdravotnej stránke nečakajte nič výnimočné, výsledky dopadnú dobre.
Nemusíte mať vo všetkom posledné...

+ Dávajte si dnes pozor na dôležité rozhodnutia v oblasti zdravia.
Zmena vám nezaručí aj úspech, avšak to...