Pestúnka Fran je stále ženou krv a mlieko! Hoci vo farbe cukríkov

15.05.2019 00:00

Herečka Fran Drescher (61) sa ukázala na podujatí televízie NBC v New Yorku.

Hoci fanúšikovia seriálu „Pestúnka Fran“ by jeho hlavnú hviezdu, herečku Fran Drescher, videli najradšej v novom pokračovaní, výrazná tmavovláska má aktuálne iné plány. Spolu s ďalšími kolegami sa ukázala sa podujatí televízie NBC, počas ktorého televízia v New Yorku predstavila nové projekty.

Fran Drescher počas podujatia televízie NBC v...
Fran Drescher počas podujatia televízie NBC v New Yorku. Autor: Profimedia

61-ročná Drescher je súčasťou seriálovej novinky NBC s názvom „Indebted“, ktorá sa k divákom dostane v nasledujúcej televíznej sezóne. Aj ona sa však už spolu s kolegami podieľa na jeho propagácii. Pred objektívmi jej robili spoločnosť aj ďalší herci zo spomínanej novinky – Abby Elliott, Adam Pally a Sam Weber.

Zľava: Abby Elliott, Adam Pally, Fran Drescher...
Zľava: Abby Elliott, Adam Pally, Fran Drescher a Sam Weber počas podujatia televízie NBC v New Yorku. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Seriálová hviezda na podujatie zvolila cukríkovú ružovú farbu, elastické šaty jej obopínali postavu, ktorou sa sympatická čiernovláska môže stále pýšiť. Drescher vždy patrila skôr k ženám „krv a mlieko“ a patrí k nim dodnes. V rokoch 1993 – 1999 bola hviezdou seriálu Pestúnka Fran, ktorý jej okrem iných cien vyniesol aj cenu Emmy (1995) a vysielal sa vo vyše 90 krajinách sveta.

V nedávnom rozhovore pre magazín Entertainment Tonight na margo slávneho seriálu povedala: „Ľudia ten seriál stále milujú. Je to až neuveriteľné.“ Ako vtedy dodala, so svojím exmanželom, Petrom Marcom Jacobsonom, ktorý spolu s ňou stál za slávnym seriálom, rokujú o možnom návrate Pestúnky Fran na obrazovky. Zatiaľ sa však nič konkrétne o návrate tohto seriálu v médiách neobjavilo.

Chrissy Teigen počas podujatia televízie NBC v...
Zľava: Abby Elliott, Adam Pally, Fran Drescher...
+4Caitlin McGee počas podujatia televízie NBC v...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#NBC #Pestúnka Fran #Fran Drescher
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neobmedzujte sa kvôli svojej postave ale kvôli svojmu zdraviu.
Dosiahli ste veľký úspech v zamestnaní,...

+ Uvoľnite sa, nebuďte neustále napätý a zamračený ako keď máte bolesti.
Úspech nedosiahnete krikom a...