Elton v Cannes s filmom o sebe: Všetky oči na 'jeho' fešákov a krásnu Hadid!

16.05.2019 20:26

Hoci nesúťažný, ale rozhodne budiaci očakávanie je film Rocketman, ktorý sa dočkal svojej premiéry vo štvrtok večer. Nechýbala ani jeho ústredná postava - keďže ide o biografickú snímku o Eltonovi Johnovi.

Režisér Dexter Fletcher (vľavo), spevák a...
Režisér Dexter Fletcher (vľavo), spevák a producent Elton John (druhý sprava) s manželom Davidom Furnishom (vpravo) a herci z filmu Rocket Man Taron Egerton (v strede) a Richard Madden.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, REGIS DUVIGNAU

Známy britský spevák, ktorý je zároveň aj spoluproducentom filmu, dorazil na Francúzsku riviéru aj s manželom Davidom Furnishom. Dvojica sa pripojila k ústredným predstaviteľom Taronovi Egertonovi, Richardovi Maddenovi a Bryce Dallas Howardovej.

Česká
		modelka Eva Herzigová v kreácii Christian...
Americká
		topmodelka Bella Hadid v Cannes.
+27Herečka Priyanka Chopra
		v róbe Rami Kadi pózuje...

Najmä mužská časť hereckého osadenstva rozhodne pútala v Cannes pozornosť. Madden, ktorý si vo filme strihol odvážnu erotickú scénu so svojím kolegom Egertonom (hrá Eltona), patrí medzi súčasné filmové sexidoly a má naozaj silnú ženskú fanúšikovskú základňu. Erotikou vo filme však určite poteší najmä gay fanúšikov.

Portugalská modelka Sara Sampaio pózuje...
Portugalská modelka Sara Sampaio pózuje fotografom počas príchodu na premiéru filmu Rocketman na 72. ročníku medzinárodného filmového festivalu v Cannes. Autor: TASR/AP, Joel C Ryan

Posádku filmu Rocket Man na červenom koberci vo štvrtok večer podporili samé krásky. Aj tento večer sa ocitol pod palcom topmodeliek, ktoré úradujú v meste na Riviére už od utorka. Brazílčanka Izabel Goulart pútala pozornosť v trblietavom kostýme Zuhair Murad Haute Couture a strieborný nohavicový kostým volila aj Sara Sampaio. Pompézna bola voľba krásnej Isabeli Fontana, ktorá si obliekla róbu so zamatovým korzetom a masívnou vzorovanou sukňou.

Americká topmodelka Bella Hadid v Cannes. V...
Americká topmodelka Bella Hadid v Cannes. V kreácii Christian Dior Haute Couture. Autor: Reuters, JEAN-PAUL PELISSIER

Najviac pozornosti si však vyslúžila americká topmodelka Bella Hadid, ktorú na slávnostný moment pripravil ateliér Christian Dior. V šatách z kolekcie haute couture vyzerala nežne a romanticky, no zároveň aj sexy. A pózovanie nemalo konca kraja.

Do Cannes zamierila už pred pár dňami aj niekdajšia česká topmodelka Eva Herzigová. Aj ona spolupracuje so značkou Dior a na červený koberec vyrazila vo vyšívanom minioverale, ktorý doplnili trblietavé pančuchy a členkové čižmy. Netradičná kombinácia, neprehliadnuteľná nepochybne, o štýle však možno polemizovať. Herzigová je však v Cannes nebojácna, čo ukázala už večer predtým. Na slávnostnej večeri Dior sa totiž objavila v priehľadnom tope, pod ktorým odhalila poprsie. Vek 46 rokov nevnímala ako prekážku.

Česká modelka Eva Herzigová v kreácii Christian...
Česká modelka Eva Herzigová v kreácii Christian Dior. Autor: Reuters, JEAN-PAUL PELISSIER

Medzi pozvanými hviezdami sa objavili už tradičné mená ako Araya H. Argate či Frederique Bel. Herečka a producentka Eva Longoria stavila na zlatý model šiat a doslova žiarila. Zdá sa, že dlho nevyzerala lepšie a materstvo jej skutočne prospieva.

Prvýkrát do Cannes zavítala aj americko-indická herečka Priyanka Chopra. Pompézny model róby s masívnou sukňou predvádzala na schodoch do festivalového kina. Tentoraz po jej boku chýbal manžel Nick Jonas. V Cannes sa však údajne nachádza, dvojica si tu okrem pracovných povinností Chopry plánuje užiť aj krátku dovolenku.

Herečka Priyanka Chopra pózuje fotografom počas...
Herečka Priyanka Chopra pózuje fotografom počas príchodu na premiéru filmu Rocketman na 72. ročníku medzinárodného filmového festivalu v Cannes. Autor: TASR/AP, Joel C Ryan

VIDEO: Čo by ste mali vedieť o festivale v Cannes?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #premiéra #festival #Eva Longoria #Elton John #Cannes #Eva Herzigová #Bella Hadid #Rocketman #Cannes 2019

+ Fajčením škodíte sami sebe ale aj okoliu, mali by ste sa nad tým zamyslieť.
Za množstvo práce si zaslúžite...

+ Nemračte sa stále, sami si kazíte náladu a chuť do života.
Zapnite mozog a začnite pracovať, viac peňazí...