Má recept na krásu? Na plátne ako žena z dediny, v Cannes Penelope Cruz žiari

17.05.2019 12:57

Žeby ďalšia dáma, ktorá našla recept na večnú mladosť? Španielska herečka Penelope Cruz sa na Francúzskej riviére predviedla v pestrom outfite a vyzerala vskutku skvelo.

Herečka Penelope Cruz v kreácii od Gabriely...
Herečka Penelope Cruz v kreácii od Gabriely Hearstovej. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Štyridsaťpäťročná držiteľka Oscara je v Cannes kvôli novému filmu Bolesť a sláva od režiséra Pedra Almodóvara. Hoci tvorcov čaká oficiálne stretnutie a pózovanie na lide až neskôr, vo štvrtok večer sa už stretli na malej párty v jednom z luxusných hotelov.

Česká
		modelka Eva Herzigová v kreácii Christian...
Americká
		topmodelka Bella Hadid v Cannes.
+27Herečka Priyanka Chopra
		v róbe Rami Kadi pózuje...

Práve tu sa držiteľka Oscara objavila po boku svojho kolegu Antonia Banderasa a režiséra Almodóvara, oblečená do ležérnej letnej kombinácie ružovej sukne a vínového úpletového topu od Gabriely Hearstovej. Pohľad na dvojnásobnú mamu s dokonalým líčením a vyžehlenými kaderami s medovými odleskami bol skrátka pastvou pre oči.

Režisér Pedro Almodovar (vľavo) a jeho dvorní...
Režisér Pedro Almodovar (vľavo) a jeho dvorní herci - herečka Penelope Cruz a Antonio Banderas. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Penelope Cruz sa podobne ako jej herecké kolegyne Salma Hayek či Monica Bellucci radí do kategórie žien, ktoré starnú do krásy a skutočnej elegancie. Ani jedna z nich to pritom nepreháňa s výdobytkami estetickej medicíny a chirurgie, hoci myslieť si, že nikdy nič neskúsili, by bola asi trúfalosť.

Herečka Penelope Cruz vo filme Bolesť a sláva.
Herečka Penelope Cruz vo filme Bolesť a sláva. Autor: MAGICBOX Slovakia

Každopádne, vo filme Bolesť a sláva sa manželka herca Javiera Bardema opäť predstavuje v úlohe skutočnej španielskej ženy z vidieka a jej podoba pred kamerami má (aspoň čo sa šiat týka) na míle ďaleko od hollywoodskych červených kobercov. Možno však práve to robí z Cruzovej ženu, ktorá je vzorom aj pre mnoho jej bežných vrstovníčok. Platí to aj pre vás?

Novinka Bolesť a sláva bude mať premiéru už budúci týždeň aj v slovenských kinách.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #premiéra #Penelope Cruz #Cannes #vzhľad #Pedro Almodóvar #Cannes 2019

+ Základom krajšej a pevnejšej postavy je zdravá strava.
Začnite si šetriť do budúcnosti, raz sa vám to...

+ Neseďte celý deň pri televízore, nerobí vám to dobre.
Je na vás vidno, že vás vaša práca baví.
...