Prívlastok super jej patrí aj pred 50-kou! Claudia Schiffer ohúrila na premiére

22.05.2019 00:00

Do Cannes síce nepricestovala, keď tam minulý týždeň predstavili novinku Rocketman o spevákovi Eltonovi Johnovi. Londýnskú premiéru si však už Claudia Schiffer ujsť nenechala. A nielen preto, že má rada červené koberce.

Výkonná producentka a niekdajšia supermodelka...
Výkonná producentka a niekdajšia supermodelka Claudia Schiffer, ktorá na filme pracovala ako Claudia Vaughn, žiarila na premiére. Autor: Reuters, SIMON DAWSON

Niekdajšia supermodelka má s filmom dočinenia omnoho viac – pod menom Claudia Vaughn, čo je priezvisko jej životného partnera – režiséra Matthewa Vaughna, pracovala na snímke Rocketman ako výkonná producentka. O tom, že to bola stávka na istotu asi niet pochýb – očakáva sa, že film bude skutočným kinohitom.

Herec Taron Egerton a
		jeho snúbenica Emily
		Thomas.
Herečka Elizabeth
		Hurley na britskej
		premiére...
+4Nemecká modelka Claudia
		Schiffer prichádza
		na...

Na pondelňajšej premiére, kde nechýbal ani samotný Elton John či jeho filmový predstaviteľ Taron Egerton, sa však už Schiffer vybrala v plnej zbroji. A nepochybne mnohým pripomenula časy jej najväčšej slávy na mólach a v magazínoch.

Štyridsaťosemročná matka dvoch detí sa obliekla do plisovej ručne farbenej kreácie Zuhair Murad Haute Couture, ktorá svojimi dúhovými tónmi v belasej a ružovej farbe korešpondovala s celou scénou. A okolo rozdávala žiarivé úsmevy.

Britský spevák Elton John a jeho manžel,...
Britský spevák Elton John a jeho manžel, producent David Furnish prichádzajú na britskú premiéru biografického filmu Rocketman. Autor: TASR/AP, Frank Augstein

Medzi pozvanými dámami sa objavila aj britská herečka Elizabeth Hurley či spevák Boy George. Do slovenských kín príde novinka, ktorá je voľným životopisom známeho britského speváka, vo štvrtok 30. mája.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Londýn #premiéra #Claudia Schiffer #pôvab #produkcia #Rocketman
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Urobte si čas aj na svoje zdravie, nestavajte ho na druhú koľaj.
Vaše sny nie sú definitívne preč, nájde...

+ Nezabúdajte na preventívne prehliadky, môžu vám len pomôcť.
Nezabúdajte na svoje sny, napĺňajte ich...