Elle Fanning odpadla na večeri v Cannes. Vyhovára sa na tesné šaty!

22.05.2019 10:01

Americká herečka Elle Fanning v utorok vysvetlila, že v pondelok na večeri počas 72. ročníka medzinárodného filmového festivalu v Cannes odpadla preto, lebo mala príliš tesné šaty. Informovala o tom tlačová agentúra AP.

Herečka Elle Fanning pózuje počas príchodu na...
Herečka Elle Fanning pózuje počas príchodu na slávnostnú večeru s odovzdávaním filmových cien nazvaných Chopard Trophée v Cannes 20. mája 2019. Autor: TASR/AP, Vianney Le Caer

Dvadsaťjedenročná herečka sa v pondelok zúčastnila na slávnostnej večeri s odovzdávaním filmových cien nazvaných Chopard Trophée vo francúzskom Cannes a skolabovala. Fanning neskôr na Instagrame zverejnila odkaz so svojou fotografiou, „palcom hore“ a slovami, že je „už úplne v poriadku“ a mdloby spôsobila príliš obtiahnutá róba značky Prada.

Modelka
		Josephine Skriver v kreácii
		Philosophy...
Influencerka Chiara Ferragni v
		kreácii...
+33Herci Leonardo DiCaprio
		(vpravo) a Brad
		Pitt...

Ako členka poroty sa herečka zúčastňuje na mnohých podujatiach v rámci filmového festivalu. Jej pôvaby aj hviezdny status ju predurčujú k tomu, aby ju obliekali najznámejšie svetové značky. Fanning v Cannes už viackrát potvrdila, že je módnou ikonou, zároveň však je nutné poznamenať, že predvádza aj kreácie, ktoré rozhodne nie je ľahké nosiť – aj pre všité zoštíhľujúce korzety alebo strihy, ktoré sú určené skôr na pózovanie na červenom koberci než na bežné fungovanie.

Herečka a členka poroty Elle Fanning v kreácii...
Herečka a členka poroty Elle Fanning v kreácii Christian Dior. Autor: Reuters, REGIS DUVIGNAU

Porota zložená z profesionálov udeľuje na festivale aj cenu Trophée Chopard pre mladé talenty strieborného plátna. Cenu zriadila švajčiarska firma Chopard vyrábajúca luxusné klenoty a hodinky v roku 2001 a odvtedy ju v Cannes odovzdávajú každý rok.

Fanning je v deväťčlennej porote medzinárodného filmového festivalu v Cannes. Je vôbec najmladšou členkou poroty v dejinách celého festivalu, ktorá rozhoduje o udelení hlavnej ceny Zlatá palma.

Herečka a členka poroty Elle Fanning v kreácii...
Herečka a členka poroty Elle Fanning v kreácii Christian Dior Haute Couture.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Elle Fanning žila najprv v tieni svojej staršej sestry Dakoty, ktorá sa preslávila vo filmovej sérii Súmrak (Twilight sága). Elle si zahrala vo filmoch Ja som Sam, Dvere v podlahe, Spomienky (Déja Vu), Babel, Reservation Road, Super 8, Podivný prípad Benjamina Buttona či Luskáčik v 3D.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#festival #Cannes #Prada #odpadnutie #Elle Fanning #mdloby
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zrelaxujte sa a doprajte si chvíľu osamote, potrebujete regeneráciu.
Pravidlá treba dodržiavať, hlavne ak...

+ Nepredbiehajte udalostiam a počkajte na to čo vám povie lekár.
Neprepínajte svoje sily, potrebujete prácu...