Elle Fanning odpadla na večeri v Cannes. Vyhovára sa na tesné šaty!

Americká herečka Elle Fanning v utorok vysvetlila, že v pondelok na večeri počas 72. ročníka medzinárodného filmového festivalu v Cannes odpadla preto, lebo mala príliš tesné šaty. Informovala o tom tlačová agentúra AP.

22.05.2019 10:01
debata
Herečka Elle Fanning pózuje počas príchodu na... Foto: TASR/AP, Vianney Le Caer
Elle Fanning Herečka Elle Fanning pózuje počas príchodu na slávnostnú večeru s odovzdávaním filmových cien nazvaných Chopard Trophée v Cannes 20. mája 2019.

Dvadsaťjedenročná herečka sa v pondelok zúčastnila na slávnostnej večeri s odovzdávaním filmových cien nazvaných Chopard Trophée vo francúzskom Cannes a skolabovala. Fanning neskôr na Instagrame zverejnila odkaz so svojou fotografiou, „palcom hore“ a slovami, že je „už úplne v poriadku“ a mdloby spôsobila príliš obtiahnutá róba značky Prada.

Modelka Josephine Skriver v kreácii Philosophy...
Influencerka Chiara Ferragni v kreácii...
+33Herci Leonardo DiCaprio (vpravo) a Brad Pitt...

Ako členka poroty sa herečka zúčastňuje na mnohých podujatiach v rámci filmového festivalu. Jej pôvaby aj hviezdny status ju predurčujú k tomu, aby ju obliekali najznámejšie svetové značky. Fanning v Cannes už viackrát potvrdila, že je módnou ikonou, zároveň však je nutné poznamenať, že predvádza aj kreácie, ktoré rozhodne nie je ľahké nosiť – aj pre všité zoštíhľujúce korzety alebo strihy, ktoré sú určené skôr na pózovanie na červenom koberci než na bežné fungovanie.

Herečka a členka poroty Elle Fanning v kreácii... Foto: Reuters, REGIS DUVIGNAU
Herečka a členka poroty Elle Fanning v kreácii Christian Dior. Herečka a členka poroty Elle Fanning v kreácii Christian Dior.

Porota zložená z profesionálov udeľuje na festivale aj cenu Trophée Chopard pre mladé talenty strieborného plátna. Cenu zriadila švajčiarska firma Chopard vyrábajúca luxusné klenoty a hodinky v roku 2001 a odvtedy ju v Cannes odovzdávajú každý rok.

Fanning je v deväťčlennej porote medzinárodného filmového festivalu v Cannes. Je vôbec najmladšou členkou poroty v dejinách celého festivalu, ktorá rozhoduje o udelení hlavnej ceny Zlatá palma.

zväčšiť Herečka a členka poroty Elle Fanning v kreácii... Foto: SITA/AP, Joel C Ryan
Herečka a členka poroty Elle Fanning v kreácii Christian Dior Haute Couture. Herečka a členka poroty Elle Fanning v kreácii Christian Dior Haute Couture.

Elle Fanning žila najprv v tieni svojej staršej sestry Dakoty, ktorá sa preslávila vo filmovej sérii Súmrak (Twilight sága). Elle si zahrala vo filmoch Ja som Sam, Dvere v podlahe, Spomienky (Déja Vu), Babel, Reservation Road, Super 8, Podivný prípad Benjamina Buttona či Luskáčik v 3D.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #festival #Cannes #Prada #odpadnutie #Elle Fanning #mdloby

+ Začnite čo najskôr normálne jesť, lebo týmto tempom skončíte v nemocnici.
Teraz sa vám bude dlhú dobu veľmi...

+ Všetok či už pohyb, alebo zmeny v strave sa čoskoro prejavia.
V práci sa vám bude dariť, musíte si to urdžať čo...