A titul najhoršie oblečenej dámy Cannes získava... držiteľka Oscara úplne vedľa!

23.05.2019 07:10

Niekoľko filmov sa dočkalo svojej premiérovej prezentácie aj v stredu počas programu festivalu v Cannes. Veľkú pozornosť však na seba strhla hrdinka jedného z nich - známa francúzska herečka.

Na premietanie filmu Matthias & Maxime...
Na premietanie filmu Matthias & Maxime prišla aj herečka Marion Cotillard. V kreácii Balmain. Autor: Reuters, JEAN-PAUL PELISSIER

Reč je o držiteľke Oscara Marion Cotillardovej, ktorá sa na červenom koberci v Cannes objavila počas uplynulých dní už druhýkrát. A tentoraz jej módna voľba doslova šokovala módnych odborníkov po celom svete.

Topmodelka Izabel Goulart v kreácii
		Valentino...
Topmodelka
		Josephine Skriver v kreácii
		Ashi...
+17Na premietanie filmu
		Matthias & Maxime
		prišla...

Cotillard sa snaží ukázať, že je v móde nebojácna a dokáže experimentovať – jedna vec však rozhodne nevylučuje druhú – a síce, že pritom vyzerá skrátka čudne. Ako v dotrhanom denimovom plášti na spôsob kimona od značky Balmain.

Vzhľadom na to, od akej značky pochádza, je jasné, že ide o model za tisícky eur. Výsledný dojem však pripomínal skôr kus odevy vytiahnutý z kontajnera. A korunkou tomu celému bol zvyšok outfitu – Cotillard si k pláštu obliekla skrátený elastický top nad pupok a čierne krátke elastické šortky. To všetko doplnili šperky značky Chopard.

Na premietanie filmu Matthias & Maxime...
Na premietanie filmu Matthias & Maxime prišla aj herečka Marion Cotillard. V kreácii Balmain. Výraz pána vľavo je celkom výstižný. Autor: Reuters, JEAN-PAUL PELISSIER

Reakcie nenechali na seba dlho čakať a najmä internet zaplavili zhrozené reakcie fanúšikov módy. Padla aj otázka, ako je vôbec možné, že ju takto vpustili na červený koberec. Nuž, je to asi najznámejšia francúzska herečka súčasnosti. Ale pravdou je, že by mala uvažovať nad zmenou štylistu.

Len pred pár dňami sa objavila na červenom koberci v kreácii Chanel Haute Couture z roku 1999. Ani v tomto prípade však nebodovala. Masívna sukňa a skrátený top nad pupok boli podivnou kombináciou, ktorá navyše pôsobila veľmi neforemne pri jednotlivých pózach.

Herečka Marion Cotillard prišla na premiéru v...
Herečka Marion Cotillard prišla na premiéru v archívnej kreácii Chanel Haute Couture, ktorá pochádzala z roku 1999. Autor: Reuters, JEAN-PAUL PELISSIER

V stredu večer rozhodne zažiarila brazílska topmodelka Izabel Goulart v kreácii Valentino Haute Couture či modelka Josephine Skriver v bielej kombinácii nohavíc a topu od Ashi Studio. Viac si pozrite v galérii vyššie.

VIDEO: To najlepšie (aj najhoršie) z módy v Cannes?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#festival #Balmain #Cannes #Marion Cotillard #najhoršie oblečené #Cannes 2019
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nesledujte neustále svoje zdravie, ste zdravý ako rybička.
Ak cítite, že potrebujete zmeniť prostredie,...

+ Nepredbiehajte udalostiam a počkajte na to čo vám povie lekár.
Neprepínajte svoje sily, potrebujete prácu...