Hviezdy dali zbohom Cannes! Nechýbala éterická Fanning či pompézna Deneuve

26.05.2019 00:00

Odovzdaním Zlatej palmy do rúk režiséra Pong Čung-hoa sa skončilo tohtoročné festivalové dobrodružstvo v Cannes.

Juhokórejská dráma Kisaengčchung (Parazit) počas 72. ročníka zabodovala u poroty, ktorej predsedal režisér Alejandro González Iñárritu. Ale bez ceny tento rok neodišiel ani Antonio Banderas, ktorý uspel v hereckej kategórii vďaka úlohe vo filme Bolesť a sláva. Ocenenou herečkou sa stala Emily Beecham za výkon v snímke Little Joe.

. Antonio Banderas a Nicole Kimpel prichádzajú...
. Antonio Banderas a Nicole Kimpel prichádzajú na záverečný ceremoniál 72. ročníka festivalu v Cannes. Autor: Reuters, REGIS DUVIGNAU

Povestný „posledný“ červený koberec si tak vychutnali nielen členovia poroty či ocenené hviezdy, ale aj ich polovičky. Ako nežné zjavenie v sobotu večer pôsobila krehká herečka Elle Fanning, ktorá bola tohtoročnou členkou poroty. Na červenom koberci ju sprevádzal práve predseda poroty, oceňovaný filmár Alejandro González Iñárritu.

Elle Fanning počas   záverečného ceremoniálu.
Elle Fanning počas záverečného ceremoniálu. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Sylvester Stallone si svoje okamihy slávy v Cannes vychutnal už v piatok počas premietania filmu Rambo V: Last Blood, ale v sobotu si vystúpenie pred objektívmi zopakoval. Po jeho boku sa opäť predviedli jeho dve dámy – manželka, niekdajšia modelka Jennifer Flavin a ich spoločná, 20-ročná dcéra Sistine.

Quentin Tarantino a jeho manželka  Daniella...
Quentin Tarantino a jeho manželka Daniella Pick prichádzajú na záverečný ceremoniál 72. ročníka festivalu v Cannes. Autor: Reuters, JEAN-PAUL PELISSIER

A hoci Quentin Tarantino (56) priviezol tento rok do Cannes zrejme najočakávanejší film – Vtedy v Hollywoode, v ktorom si hlavé roly zahrali Brad Pitt a Leonardo DiCaprio, Zlatej palmy sa nedočkal, záverečný červený koberec si vychutnal v dobrej nálade. Ako inak, veď po jeho boku sa usmievala jeho mladá manželka, speváčka Daniella Pick (35). Krásna čiernovláska zažiarila v smotanovej róbe s dlhou vlečkou, ku ktorej zvolila výrazné diamantové šperky.

Catherine Deneuve prichádza na záverečný...
Catherine Deneuve prichádza na záverečný ceremoniál 72. ročníka festivalu v Cannes. Autor: Reuters, JEAN-PAUL PELISSIER

Z ceny sa tešil španielsky rodák Antonio Banderas (58), ktorého na slávnostný záverečný ceremoniál sprevádzala jeho partnerka, Nicole Kimpel. O 20-rokov mladšia Holanďanka prišla v čiernych šatách posiatych striebornými bodkami a pred objektívmi hrdo vystavila svoje sexi nohy aj poodhalený dekolt.

Chiara Mastroianni prichádza na záverečný...
Chiara Mastroianni prichádza na záverečný ceremoniál 72. ročníka festivalu v Cannes. Autor: Reuters, REGIS DUVIGNAU

K ďalším dámam, ktoré zažiarili počas posledného večera, patrila francúzska diva Catherine Deneuve či jej dcéra Chiara Mastroianni, ktorej otcom bol Marcello Mastroianni. Nechýbala španielska rodáčka Paz Vega či čínska hviezda Zhang Ziyi. Viac hviezd si pozrite v našej galérii.

Elle Fanning, 
		Alejandro Gonzalez Inarritu
		a...
 Sylvester Stallone , 
		Jennifer Flavin
		a...
+11Zlatú palmu si z Cannes
		odniesla
		dráma...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Zlatá palma #Cannes 2019
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyskúšajte pred spaním vypiť pohár zeleného čaju, je vhodný hlavne na pleť.
Nenechajte sa odradiť, aj keď...

+ Zdravotne ste na tom bez problémov, čo je u vás normálna vec.
Peniaze neprídu len tak samé musíte...