Katie Holmes si poradí aj bez Jamieho Foxxa! Má super parťáčku pred objektívy

30.05.2019 00:00

Katie Holmes sa na galapodujatí v New Yorku objavila spolu s jej sympatickou mamou Kathleen.

Herečka Katie Holmes sa spoločenským podujatiam nevyhýba. A hoci pred pár týždňami, počas prestížneho podujatia MET Gala v New Yorku, si zapózovala konečne po boku svojho partnera, oscarového herca Jamieho Foxxa, predsa len jej častejšeou spoločníčkou na červených kobercoch je niekto iný.

Katie Holmes a Kathleen Holmesna gala podujatí...
Katie Holmes a Kathleen Holmesna gala podujatí American Ballet Theater v New Yorku. Autor: Profimedia

40-ročná niekdajšia seriálová hviezda opäť zobrala na červený koberec svoju sympatickú mamu. Tento raz sa bok po boku usmievali na gala podujatí American Ballet Theatre, ktoré sa konalo v New Yorku.

Hnedovlasá hviezda seriálu Dawsonov svet vyzerala naozaj výborne a najmä mladistvo v žltých šatách s čiernym golierikom. Po boku svojej slávnej dcéry sa usmievala jej sympatická mama Kathleen Holmes. Zrejme ide o jej obľúbené podujatie, pretože aj počas jesene práve na ňom sprevádzala svoju dcéru, niekdajšiu manželku herca Toma Cruisea.

Katie Holmes a jej mama Kathleen A. Stothers...
Katie Holmes a jej mama Kathleen A. Stothers Holmes na jesennom gala v American Ballet Theatre. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Poznávacím znamením Kathleen sú nielen výrazné šedivé vlasy, ktoré má štýlovo ostrihané, ale aj okuliare, ktoré jej zvlášť pristanú. Z mamy a dcéry Holmesových sa tak stala naozaj štýlová dvojica spoločenských podujatí v New Yorku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Katie Holmes
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Sami viete čo je pre vás najlepšie, riaďte sa podľa toho.
Ak vám dnes niečo nejde, nechajte si to radšej...