Pripravená do akcie? Skôr do pôrodnej sály! Ritter prekvapila na premiére

30.05.2019 11:10

O tehotenstve herečky Krysten Ritterovej informovali médiá vo februári tohto roka, keď sa objavila na oscarovom červenom koberci. Po pár mesiacoch už má poriadne tehotenské bruško.

Herečka Krysten Ritter na premiére tretej série...
Herečka Krysten Ritter na premiére tretej série Marvel's Jessica Jones z produkcie stanice Netflix. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Hrdinka seriálu Jessica Jones, ktorý sa nakrúca na základe komiksov z dielne Marvel, sa objavila na premiére tretej a záverečnej série. A svoje materské obliny rozhodne neskrývala.

Ritter si na túto príležitosť obliekla model červených šiat Rodarte, ktoré zvýraznili jej bruško. Príťažlivá brunetka ešte svoj požehnaný stav zvýrazňovala pózovaním.

Pre 37-ročnú Ritterovú, ktorá sa objavila napríklad aj v seriáli Perníkový tatko, ide o prvého potomka. Jeho otcom je herečkin dlhoročný partner Adam Granduciel.

Herečka Krysten Ritter a jej dlhoročný partner,...
Herečka Krysten Ritter a jej dlhoročný partner, hudobník Adam Granduciel. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Ako hviezda informovala, na materské povinnosti sa veľmi teší a zároveň má pred nimi rešpekt. Od nakrúcania si určite plánuje dať pauzu aspoň v najbližších mesiacoch po príchode bábätka na svet. Ritter zatiaľ neprezradila novinárom, či sa jej narodí chlapec alebo dievča. Fanúšikovia, ktorých má napríklad na Instagrame viac ako milión, sa to však už určite dozvedia čoskoro.

VIDEO: Aká bola prehliadka Fera Mikloška? Opýtali sme sa celebrít!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #tehotenstvo #materstvo #radosť #rola #Krysten Ritter
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nemôžete rozumieť všetkému, netrápte sa nad vecami, ktoré neovplyvníte.
Nevyhľadávajte spoločnosť kolegov,...

+ Riešte podstatné veci, zabudnite na zbytočnosti, bude vás bolieť hlava.
Buďte sami sebou nech sa deje...