Muži v čiernom sú späť. Aj s nebojácnou ženou! Na premiére bodovala

12.06.2019 09:35

Úspešná filmová séria Muži v čiernom sa dočkala nového filmu. Willa Smitha však tentoraz strieda nový idol z filmového plátna. S vesmírnymi votrelcami na zemi bojuje Chris Hemsworth.

Herec Chris Hemsworth a jeho manželka Elsa Pataky.
Herec Chris Hemsworth a jeho manželka Elsa Pataky. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Urastený predstaviteľ Thora bol hlavnou hviezdou svetovej premiéry filmu Men in Black: International (Muži v čiernom: Globálna hrozba), ktorá sa konala v New Yorku v utorok večer. Austrálsky rodák rozdával úsmevy a s ľahkosťou pózoval fotografom. Spoločnosť mu robila jeho manželka – španielska herečka Elsa Pataky.

Herec
		Matt Damon a jeho manželka
		Luciana...
Herec Chris
		Hemsworth pózuje na
		svetovej...
+8Modelka Iskra Lawrence
		na svetovej
		premiére...

Na slávnostnú premiéru však dorazil napríklad aj slávny rodinný kamarát manželskej dvojice, ktorá spolu vychováva tri ratolesti. Reč je o hercovi Mattovi Damonovi, ktorého sprevádzala jeho polovička Luciana Barroso. Oba manželské páry vídať často na spoločných dovolenkách. Iba pred pár mesiacmi sa Damonovci vybrali do Austrálie, aby tam strávili dlhší čas s celou rodinou „boha hromu“.

Herečka Tessa Thompson prišla na premiéru filmu...
Herečka Tessa Thompson prišla na premiéru filmu Men in Black: International v kreácii Rodarte. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Nový film Muži v čiernom sa však tentoraz neodohráva výlučne pod mužskou taktovkou – potreboval aj silnú ženskú hrdinku. Do tejto úlohy si tvorcovia vybrali herečku Tessu Thompsonovú, ktorá bola na premiére neprehliadnuteľná aj vďaka výraznej striebornej kreácie z dielne Rodarte.

Americká herečka nespolupracovala s Hemsworthom prvýkrát. Dvojica sa už totiž stretla v treťom filme zo série Thor a naposledy aj v snímke Avengers: Endgame. Thompson, ktorá v oboch filmoch stvárnila nebojácnu Valkýru, vraj ukáže dostatok akcie a odvahy aj na plátne s MIB. Do slovenských kín príde novinka vo štvrtok 13. júna.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Chris Hemsworth #Muži v čiernom #Elsa Pataky #Tessa Thompson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Strážte si to čo máte najcennejšie, nenechajte si to nikým vziať.
Nepanikárte ak niečo neviete,...

+ Stanovíte si pravidlá v stravovaní, prospeje vám ich dodržiavať.
Môžete sa inšpirovať, avšak nie...