Hračky opäť ožili! Hanks, Reeves aj zvodná Hendricks uviedli Toy Story 4

13.06.2019 14:05

Animák Toy Story: Príbeh hračiek patrí medzi najúspešnejšie filmy svojho žánru v histórii. Prekvapenie, že sa objavil aj štvrtý v poradí, teda asi nepríde. Hviezdy ho uviedli v utorok popoludní v Los Angeles.

Herec Tom Hanks a postavička kovboja Woodyho,...
Herec Tom Hanks a postavička kovboja Woodyho, ktorej prepožičal svoj hlas. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Samozrejme, pri animáku hovoriť o hviezdach vlastne znamená, že by sme mali hovoriť o animovaných postavičkách. Diváci a fanúšikovia sa však dočkali aj tých – lepšie povedané ich životných veľkostí. Na červený koberec však zamierili aj skutočné hollywoodske hviezdy – herci a herečky, ktorí prepožičali svoje hlasy hlavným hrdinom.

Herečka a speváčka
		Christina
		Milian.
Herec Keanu Reeves na
		svetovej premiére
		filmu...
+9Herec Keegan-Michael Key
		a jeho partnerka
		Elisa...

Azda najväčšej odozvy sa dočkal Tom Hanks, dvojnásobný držiteľ Oscara, ktorý prepožičal hlas kovbojovi Woodymu. Príchod Hanksa vyvolal nadšenie fanúšikov aj fotografov a ochotný herec im pózoval a rozdával okolo seba dobrú náladu.

Aj herečka Christina Hendricks predstavila film...
Aj herečka Christina Hendricks predstavila film Toy Story 4. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Podobne sa prezentoval aj herec Tim Allen, ktorého hlas zase diváci môžu spoznať v postave kozmonauta Buzza. Novým prírastkom animovanej série je však Keanu Reeves, ktorého popularitu bolo vidieť na každom metri. Davy fanúšikov sa trhali o to, aby im dal svoj autogram, alebo si urobil selfie.

Červený koberec v utorok ozdobila aj herečka Christina Hendricks, známa najmä z televíznej série Mad Men. Vo filme Toy Story 4 nahovorila postavičku Gaby Gabby. Ryšavka s kyprými krivkami sa pred objektívmi predviedla vo výrazných kvetovaných šatách a asi o niečo viac než ďalšie dámy bola neprehliadnuteľná.

Herec Keanu Reeves si robí selfie s fanúšičkou...
Herec Keanu Reeves si robí selfie s fanúšičkou počas svetovej premiéry filmu Toy Story 4.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Medzi hosťami premiéry bola napríklad aj speváčka a herečka Christina Millian alebo herečka Rachel Leigh Cook. Viac nájdete v našej galérii. Do slovenských kín príde film až prvý augustový týždeň. So slovenským dabingom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Tom Hanks #Keanu Reeves #Christina Hendricks #animák #Tim Allen #Toy Story 4
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku