Na výrazný rúž princezná Charlene zabudla! Upútala rozparkom a náušnicami

20.06.2019 00:00

Princezná Charlene sa spolu s manželom, princom Albertom, oficiálne rozlúčila s hosťami televízneho festivalu v Monte Carle.

Záverečný ceremoniál sa niesol aj v znamení udeľovania cien Zlatá nymfa.

Pribcezná Charlene počas záverečného...
Pribcezná Charlene počas záverečného ceremoniálu televízneho festivalu v Monte Carle. Autor: SITA/AP, ERIC GAILLARD

Na ceremoniáli sa zúčastnili hviezdy ako Denise Richards, Patricia Arquette, Lesley Manville, Rob Lowe, Eric Mccormack či Gloria Gaynor. 74-ročný Michael Douglas bol počas večera ocenený Kryšlálovou nymfou, ktorú si prevzal z rúk kniežacieho páru. Na podujatie prišiel sám, jeho manželka, Catherine Zeta-Jones (49), ho v Monte Carle nesprevádzala.

Princ Albert, princezná Charlene a herec...
Princ Albert, princezná Charlene a herec Michael Douglas počas záverečného ceremoniálu televízneho festivalu v Monte Carle. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Decentná Charlene (41) stavila na svoju obľúbenú farbu a po boku manžela sa ukázala v bielej róbe, ktorá bola posiata jemnými bodkami. Tento raz sa nespoľahla na jej obľúbený asymetrický strih šiat, bielu róbu mala previazanú v páse a zdobil ju veľmi decentný výstrih. Za pozornosť stál skôr výrazný rozparok, ktorý zdobil predný diel šiat.

Princ Albert a kňažná Charlene Charlene počas...
Princ Albert a kňažná Charlene Charlene počas záverečného ceremoniálu televízneho festivalu v Monte Carle. Autor: SITA/AP, ERIC GAILLARD

Mama dvojičiek, ktorá nosila blond vlasy naozaj krátke, si ich pred časom nechala podrásť, čo ponúka viac možností ich úpravy na červené koberce či gala podujatia. Účes dopľňali naozaj výrazné náušnice a tento raz pre Charlene nie veľmi typický jemný rúž. Broskyňový odtieň na nej naozaj často nevidieť, blondínka s obľubou siaha skôr po výrazných červených odtieňoch.

Princezná  Charlene počas záverečného...
Princ Albert a kňažná Charlene Charlene počas...
+8Pribcezná Charlene počas záverečného...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Monte Carlo #princezná Charlene
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite sa viac starať o svoje zuby a nezabúdajte na pravidelné prehliadky.
Pôžičky si splácajte na čas,...

+ Doprajte svojmu telu vitamíny, v tomto období ich potrebuje.
Nešetrite na zážitkoch, raz budete predsa...