Zabudla vari na mejkap? Krásna Beckinsale stratila farbu na cenách NBA

25.06.2019 12:18
Herečka Kate Beckinsale vyzerala zvodne, ale...
Herečka Kate Beckinsale vyzerala zvodne, ale najmä vyzerala, že nemá na sebe štipku mejkapu. Autor: ,

Jej pôvab púta pozornosť, rovnako ako fakt, že má 45 rokov, no vyzerá o desať či viac mladšie. Na vyhlásení cien NBA Awards však herečka Kate Beckinsale prekvapila inak.

Herečka, ktorú svet pozná najmä zo série Underworld či vojnovej drámy Pearl Harbour, sa objavila na červenom koberci najdôležitejšieho večera basketbalového športu. Pozornosť vyvolala aj svojím zjavom.

Tentoraz to však nebolo ani tak sexy šaty od Alberty Ferrettiovej, ktoré zaujali na 45-ročnej britskej rodáčke. Beckinsale sa totiž objavila pred objektívmi s telovou farbou kože a vyzerala, že je takmer nenalíčená.

Herečka Kate Beckinsale v kreácii Alberta...
Herečka Kate Beckinsale v kreácii Alberta Ferretti. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Aj zábery zblízka potvrdzovali, že na jej tvári bolo skutočne minimum líčidiel. Pred objektívmi tak tentoraz vynikli aj drobné vrásky okolo očí, no tiež skutočne mladistvý vzhľad londýnskej rodáčky.

Beckinsale nebola jedinou známou dámou „nešportového“ zamerania, ktorú si na slávnostný ceremoniál pozvai organizátori. Ceny najlepším basketbalistom prišla udeliť napríklad aj komička Tiffany Haddish, herečka Issa Rae, moderátorka Maria Menounos či herec Justin Hartley. Viac si pozrite v našej galérii.

Moderátorka Maria
		Menounos.
Moderátorka Robin Roberts na vyhlásení cien
		NBA...
+7Herečka Kate Beckinsale
		v kreácii
		Alberta...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#bez mejkapu #NBA #Kate Beckinsale
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku