Krásna Kate má dôvod na úsmev! Post, ktorý kráľovná vykonávala 67 rokov

26.06.2019 12:50

Je pravdepodobne najmilovanejšou členkou kráľovskej rodiny. Možno aj preto, že jej pôvod nie je tradičný kráľovský.

Vojvodkyňa Kate z Cambridge prichádza na...
Vojvodkyňa Kate z Cambridge prichádza na workšop Action for Children, ktorý organizovala Kráľovská fotografická spoločnosť. Autor: SITA/AP, Chris Jackson

Vojvodkyňa Kate si znovu zvýšila skupinu fanúšikov, keď sa nedávno stala patrónkou Kráľovskej fotografickej spoločnosti.

Manželka princa Williama sa v utorok popoludní objavila vo Warren Park v Kingstone, aby sa zúčastnila na fotografickom workšope pod názvom Action for Children. Ako inak, na pomoc a vzdelávanie detí. Dorazila so žiarivým úsmevom, v nenútených ale pritom veľmi pôvabných letných šatách s jemným vzorom a sandálmi na klinovom podpätku. A razom sa stala centrom pozornosti fotografov.

Vojvodkyňa Kate z Cambridge prichádza na...
Vojvodkyňa Kate z Cambridge prichádza na workšop Action for Children, ktorý organizovala Kráľovská fotografická spoločnosť. Autor: SITA/AP, Chris Jackson

V rovnaký deň zverejnil Buckinghamský palác aj rozhodnutie kráľovnej Alžbety II., že nevesta jej vnuka sa stane patrónkou Kráľovskej fotografickej spoločnosti. Samotná panovníčka bola jej patrónkou dlhých 67 rokov! Teraz sa jej povinností, ale aj ambasádorstva chopí 38-ročná vojvodkyňa Catherine.

Tá svoju náklonnosť pre fotografovanie prejavila už viackrát – aj väčšinu rodinných portrétov jej ratolestí, ktoré zverejňuje Kensingtonský palác, zhotovila sama. Ako uvádzajú zdroje z okolia, aj preto je pre Kate nová patrónska úloha dôvodom na nadšenie a nové aktivity.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Londýn #vojvodkyňa Kate #fotografia #kráľovná Alžbeta II.
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite sa viac venovať svojmu zdraviu a svojmu spôsobu stravovania sa.
Neodkladajte papiere neustále...

+ Po zdravotnej stránke nečakajte nič výnimočné, výsledky dopadnú dobre.
Nemusíte mať vo všetkom posledné...