Krásna Zeta-Jones v Ríme: Ku Koloseu vzala aj dcéru, očarili obe!

05.07.2019 12:00

Paríž vymenili za Rím! Módni novinári a hviezdy sa vo štvrtok večer stretli na prehliadke talianskej značky Fendi Couture na počesť zosnulého Karla Lagerfelda. Bola bombastická.

Herečka Catherine Zeta-Jones si tiež prišla...
Herečka Catherine Zeta-Jones si tiež prišla pozrieť novú kolekciu Fendi Couture pri rímskom Koloseu. Autor: SITA/AP, Domenico Stinellis

Okrem kreácií, medzi ktorými sa objavili večerné šaty zošívané z drobnučkých dielikov kožušiny, bola módna šou výnimočná aj pre zvolené miesto. Hostia si zasadli neďaleko slávneho Kolosea a pod touto panorámou mohli sledovať módu ateliéru, s ktorým zosnulý Karl Lagerfeld pracoval vyše polstoročie.

Medzi pozvanými hosťami nechýbali známe tváre ako Susan Sarandon, Lisa Bonet a jej manžel Jason Momoa či herečka Kiernan Shipka. Pozornosť na seba však strhla aj herečka Catherine Zeta-Jones, ktorá priviedla tiež dcéru Carys Douglasovú.

Defilé prehliadky
		Fendi Couture Jeseň/Zima...
Herec Jason Momoa a jeho
		manželka Lisa Bonet na...
+10Modelka na prehliadke
		Fendi Couture Jeseň/Zima...

Najmä filmová diva pútala pozornosť svojimi pôvabmi a predviedla fotografom príťažlivú podobu v červených šatách. Tento rok čaká Zetu-Jonesovú oslavu životného jubilea, v septembri dovŕši päťdesiate narodeniny.

Ako matka dvoch už takmer dospelých detí a na prahu päťdesiatky však potvrdzuje, že je stále očarujúcou filmovou divou. Veď posúďte sami.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

2 debata
Viac na túto tému: #móda #Catherine Zeta-Jones #Fendi

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, mohlo by sa vám to vypomstiť.
Čaká vás ťažký pracovný týždeň, ale hlavu...

+ Nepresviedčajte sa sám o tom, že je všetko v poriadku, radšej riešte problémy.
Posúvate sa v práci stále...