Leví kráľ je späť! Premiéru ovládla Beyoncé s dcérou, fanúšikovia šaleli

10.07.2019 10:03

Najočakávanejšia premiéra leta? Nové spracovanie príbehu Leví kráľ patrí nepochybne medzi ťaháky. A taká bola aj slávnostná premiéra.

Speváčka Beyonce prišla na premiéru novej...
Speváčka Beyonce prišla na premiéru novej verzie filmu Leví kráľ v kreácii Alexander McQueen. Sprevádzala ju dcérka Blue Ivy. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

V utorok podvečer sa v Los Angeles objavili desiatky známych tvárí, ktorých hlasy zaznejú v novom filme vytvorenom pomocou najnovších technológií. Príbeh Levieho kráľa ožíva tak akoby ste sa pozerali na skutočné zvieratá, z ich tlám však znejú hlasy hollywoodskych hviezd.

Herečka Yara Shahidi
		tiež prišla na
		premiéru...
Speváčka Beyonce
		prišla na premiéru
		novej...
+17Herec Billy Eichner
		pózuje v obleku značky
		Paul...

Azda najväčšiu pozornosť na seba v utorok strhla speváčka Beyoncé Knowles, ktorá vo filme nahovorila levicu Nalu. Na červený koberec zamierila v spoločnosti dcérky Blue Ivy a obliekla sa skutočne pompézne – do trblietavého saka Alexander McQueen, ktoré doplnila priehľadná tylová sukňa pošívaná krištáľmi.

Herec Donald Glover si urobil aj fotografiu s...
Herec Donald Glover si urobil aj fotografiu s fanúšikmi.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, Mario Anzuoni

Zaujímavé bolo, že na premiéru dorazili aj Knowlesovej bývalé kolegyne z formácie Destiny's Child a trošku to vyzeralo akoby sa s bývalou členkou dohodli. Všetky stavili na striebornú metalízu a zladenú farebnosť.

Medzi pozvanými hviezdami nechýbal napríklad ani Donald Glover, známy tiež ako Childish Gambino. Ten dostal úlohu asi najdôležitejšiu – v príbehu totiž prepožičal hlas hlavnému hrdinovi Simbovi. V kinách po celom svete, kde sa príbeh nebude dabovať, budú diváci počuť tiež Billyho Eichnera, Alfre Woodardovú či komika a moderátora Johna Olivera. To však nie je prípad Slovenska, u nás sa film uvádza s dabingom.

Speváčka Meghan Trainor a jej partner Daryl...
Speváčka Meghan Trainor a jej partner Daryl Sabara spoločne na premiére Levieho kráľa. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Slávnostná premiéra filmu bola výnimočnou udalosťou aj pre afroamerickú šoubiznisovú komunitu. Na červenom koberci sa objavilo množstvo jej zástupcov, medzi nimi napríklad herečka Yara Shadidi, herec Chiwetel Ejiofor, Skai Jackson či sestry Chloe a Halle Baileové. Medzi hosťami sa však objavila tiež speváčka Meghan Trainor či sestry Emily a Zooey Deschanelové. Viac v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Beyonce #premiéra #dcéra #hviezdy #Leví kráľ
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...

+ Nešírte negatívnu energiu, vráti sa tak isto aj vám späť.
Ak sa budete snažiť, všetko môžete zvládnuť...