Krásna Kate si Wimbledon užila konečne s manželom! Finále prilákalo hviezdnych hostí

14.07.2019 17:23

Veľké finále a pravdepodobne aj najsledovanejší zápas Wimbledonu. Bez účasti zástupcov kráľovskej rodiny sa zaobísť nemohol. Bez tých najobľúbenejších.

Princ William a Catherine, vojvodkyňa z...
Princ William a Catherine, vojvodkyňa z Cambridge prichádzajú na finále mužskej dvojhry vo Wimbledone. Vojvodkyňa mala na sebe šaty Emilia Wickstead. Autor: Reuters, POOL

Na nedeľňajší zápas medzi Novakom Djokovicom a Rogerom Federerom dorazili spoločne manželia William a Kate, teda vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge. Kráľovská lóža bola v nedeľu popoludní plná známych tvárí, medzi nimi sa objavili herci ako Benedict Cumberbatch a Tom Hiddleston či operná diva Katherine Jenkins. Do prvého radu, najbližšie ku kurtom však usadla pôvabná trojnásobná mama a jej manžel s kráľovskou krvou v žilách.

Na
		finále mužskej dvojhry prišla aj
		operná...
Princ
		William a Catherine, vojvodkyňa
		z...
+10Herec Benedict
		Cumberbatch a operná
		diva...

Vojvodkyňa Kate sa tentoraz rozhodla pre nežnú belasú farbu šiat a volila model od dizajnérky Emilie Wicksteadovej. Doplnila ho jemnou listovkou a sandálmi so zatvorenou špičkou a remienkom okolo členkov.

Členovia kráľovskej rodiny sa ani tentoraz nevyhli „povinnostiam“ v podobe oficialít. Jednou z nich bola aj návšteva a krátka konverzácia s mladými dievčatami a chlapcami, ktorí počas Wimbledonu zbierali loptičky. Obaja ich vraj povzbudzovali v ďalšej kariére, medzi nimi sú totiž často mladí tenisoví adepti.

Herec Benedict Cumberbatch a operná diva...
Herec Benedict Cumberbatch a operná diva Katherine Jenkins tiež usadli do kráľovskej lóže.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, ANDREW COULDRIDGE

Pozornosť fotografov si v kráľovskej lóži vyslúžil aj miliardár Jeff Bezos, na ďalších miestach sa zase objavili známe idoly súčasnej mladej generácie ako topmodelka Kendall Jenner či Brooklyn Beckham, najstarší syn Victorie a Davida Beckhamovcov.

Svoje hviezdy si pózývali aj mnohí sponzori. Napríklad známa značka piva mala medzi pozvanými herečku kate Beckinsaleovú či modela Davida Gandyho. Dizajnér Ralph Lauren hostil hercov ako Henry Golding či herečku Letitiu Wrigtovú z Čierneho pantera.

Princ William a jeho manželka Kate, vojvodkyňa...
Princ William a jeho manželka Kate, vojvodkyňa z Cambridge sa usadila v kráľovskej lóži na finálovom zápase mužskej dvojhry vo Wimbledone. O titul bojoval Novak Djokovic a Roger Federer.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Tim Ireland

Ani tentoraz nechýbala Pippa Middleton, no už sa neusadila vedľa svojej sestry ako to bolo v sobotu, keď sa na ženskom finále objavili obe vojvodkyne Meghan a Kate a Pippa im robila spoločnosť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #finále #wimbledon #zápas #hviezdy #celebrity #Princ Wiliam
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Riešte podstatné veci, zabudnite na zbytočnosti, bude vás bolieť hlava.
Buďte sami sebou nech sa deje...

+ Neobzerajte sa dozadu, riešte to, čo sa deje momentálne.
Nenechávajte si pre seba všetky skúsenosti,...