Vojvodkyňa Meghan na premiére! Zatienila Beyoncé, očarila aj s kilami po pôrode

15.07.2019 09:02

Stáva sa to len málokedy. Ale na londýnskej premiére filmu Leví kráľ sa musela speváčka a herečka Beyoncé zmieriť s tým, že nebude hlavnou hviezdou.

Princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa...
Princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu v kreácii od Jasona Wu. Autor: Reuters, HENRY NICHOLLS

Dôvod je celkom prozaický – filmovú premiéru noivého spracovania legendárneho animovaného príbehu si prišli pozrieť aj manželia z britskej kráľovskej rodiny, princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu.

Meghan, vojvodkyňa
		zo Sussexu prišla oblečená
		v...
Spevák Elton John a
		jeho manžel David
		Furnish.
+18Princ Harry sa zhovára
		so šéfom štúdií
		Disney...

Americko-kanadská herečka sa v posledných dňoch objavila na verejnosti viackrát, ale pre ňu a manžela Harryho išlo o vôbec prvú filmovú premiéru, na ktorej sa zúčastnili ako manželia.

Meghan na akciu vyrazila necelých desať týždňov po pôrode synčeka Archieho a zvolila čierny model šiat od dizajnéra Jasona Wu. Aj napriek zoštíhľujúcej farbe bolo vidieť, že so zhadzovaním popôrodných kíl sa 37-ročná Meghan, narozdiel od svojej švagrinej Kate, neponáhľa. Šaty zvýraznili jej plnšie poprsie a stále jemné popôrodné bruško.

Princ Harry sa zhovára so šéfom štúdií Disney...
Princ Harry sa zhovára so šéfom štúdií Disney Robertom Igerom, kým jeho manželka Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu sa objíma so speváčkou Beyonce.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, POOL

Vojvodkyňa s manželom sa stretli aj so spomenutou Beyoncé, ktorá v novej filmovej verzii Levieho kráľa nadabovala levicu Nalu. Americká hudobná diva údajne Meghan označila za „moju princeznú“ a tiež jej počas krátkeho stretnutia povedala, aký nádherný je jej synček Archie.

Speváčka Beyonce v kreácii Cong Tri.
Speváčka Beyonce v kreácii Cong Tri. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Trojnásobná mama Beyoncé sa objavila na londýnskej pôde v zlatých šatách Cong Tri a spoločnosť jej robil manžel Jay-Z. Medzi pozvanými hercami nechýbali ani ďalšie „hlasy“ postavičiek z filmového príbehu. Prišiel Seth Rogen či Keegan-Michael Key. Na premiére sa zúčastnil aj herec Vin Diesel či spevák Elton John s manželom. Viac nájdete v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Londýn #Beyonce #premiéra #Leví kráľ #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku