Žiari šťastím?! Angelina Jolie ovládla Comic-Con, dlho nevyzerala lepšie

21.07.2019 12:39

Už o pár mesiacov príde do kín očakávané pokračovanie rozprávky Vládkyňa zla. Herečka Angelina Jolie, ktorá v ňom stvárňuje hlavnú rolu, však má už ďalšie projekty.

Herečka Angelina Jolie na akcii Comic-Con...
Herečka Angelina Jolie na akcii Comic-Con International v San Diegu. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Jeden z nich, nový projekt štúdií Marvel, prišla predstaviť osobne na festival Comic-Con v americkom San Diegu. A vyslúžila si ovácie fanúšikov.

Šesťnásobná mama na Comic-Cone uviedla projekt The Eternals, ktorého premiéra je v kinách naplánovaná až na november budúceho roka. Komiksoví fanúšikovia sa však zjavne už dnes nevedia dočkať, čo im novinka prinesie.

Isté je, že okrem Jolieovej to bude napríklad aj herečka Salma Hayek alebo herci Richard Madden a Brian Tyree Henry. Samotná Jolie sa počas Comic-Conu predviedla v spoločnosti Hayekovej a nedalo sa nevšimnúť, aká je nadšená a doslova žiari.

Zľava: Salma Hayek, Lia McHugh, Don Lee a...
Zľava: Salma Hayek, Lia McHugh, Don Lee a Angelina Jolie predstavili projekt The Eternals.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Štyridsaťštyriročná hviezda si obliekla model čiernych šiat na jedno rameno, ktoré doplnila len jednoduchými lodičkami a účesom z uhladených vlasov do copu. Jej úsmevy, ktorými zvyčajne šetrí, sa však tentoraz nedali prehliadnuť. Jolie pôsobila veľmi spokojne.

Ktohovie, možno je to aj tým, že medzi ňou a expartnerom Bradom Pittom zavládlo prímerie. Nedávno médiá informovali, že sama herečka navrhla exmanželovi, aby s deťmi strávil leto. Doposiaľ pritom mal Pitt len veľmi obmedzené možnosti návštev a vídania svojich potomkov, biologických aj adoptívnych.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#novinka #Angelina Jolie #film #Marvel #Comic-Con
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Buďte pripravený aj na dôchodok, nemusí byť všetko vždy dokonalé.
Neprevážajte tovar na súkromnom aute,...

+ Neudržiavajte sa sami v smútku, nikdy vám tým nič neprospeje.
Nehovorte všetko čo máte na jazyku, dobre si...