Ženská úderka Rýchlo a zbesilo! Mladú hviezdu zatienila úchvatná 70-nička

24.07.2019 11:15

Hviezdy si vychutnali premiéru akčnej snímky Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw v Londýne.

Nové pokračovanie akčnej série Rýchlo a zbesilo je priam nabité hviezdami. Popri mužských aj tými ženskými. Svojou prítomnosťou dodajú rýchlej a zbesilej jazde ženský šarm herečky ako Vanessa Kirby či Helen Mirren. Obe sa objavili aj na premiére v Londýne.

Herečka Vanessa Kirby (vpravo) a Helen Mirren...
Herečka Vanessa Kirby (vpravo) a Helen Mirren na premiére filmu Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw v Londýne. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

31-ročná Vanessa Kirby, ktorá v snímke stvárňuje postavu agentky Hattie Shaw sa počas večera spoľahla na asymetrické šaty Ralph & Russo. K metalickej látke šiat doladila aj mejkap, ktorý sa niesol v matných a tmavých tónoch.

Idris Elba a Helen Mirren na premiére filmu...
Idris Elba a Helen Mirren na premiére filmu Rýchlo a zbesilo 9 v Londýne. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Celkom iný vzhľad na červenom koberci predviedla cenami ovenčená Helen Mirren, ktorá bola neprehliadnuteľnou vďaka modelu vo výrazných farbách značky Eponine. Slávna sedemdesiatnička pravidelne na červených kobercoch predvádza, že žiadne temné či nudné modely do jej šatníka nepatria. 73-ročná Londýnčanka so šik postavičkou a sviežim účesom nielenže pred objektívmi konkurovala svojej o polovicu mladšej kolegyni, ale doslova ju zatienila.

Mirren si vychutnala aj spoločnosť slávnych mužských kolegov, ktorí jej veľmi ochotne robili spoločnosť počas pózovania s jedným z filmových áut, ktoré tvorcovia vystavili pred miestom konania sa premiéry v jednom z londýnskych kín. Či už išlo o urasteného Idrisa Elbu či rovnako svalnatého fešáka Jasona Stathama.

Zľava: Idris Elba, Helen Mirren, Vanessa Kirby...
Helen Mirren na premiére filmu Rýchlo a...
+6Herečka Vanessa Kirby na premiére filmu Rýchlo...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...