Mladučké hviezdičky aj ostrieľané hviezdy filmu sa zišli v Beverly Hills na bankete Hollywoodskej tlačovej asociácie, počas ktorej sa rozdeľovali financie na rôzne charitatívne projekty. Na pódiu sa tak vystriedali Renee Zellweger, Eva Longoria či Kerry Washington.

Slávna predstaviteľka Bridget Jonesovej, herečka Renee Zellweger, prekvapila originálnym ružovým modelom šiat značky Lela Rose. Slávna blondínka, ktorá už dávno nie je „bacuľatou“ Bridget, v mini šatách predviedla svoje štíhlučké nohy.

O zaujímavý pohľad sa na červenom koberci postarala aj mladučká vychádzajúca hviezda Sistine Stallone (21), jedna z krásnych dcér slávneho Sylvestra Stalloneho. Aj ona má super postavičku, ktorú tento raz zahalila do smaragdovo-zelenej farby s nápadným rozparkom vpredu. Vďaka nemu predviedla svoju sexi nôžku rovno pred objektívmi fotografov. Tento rok sa dočkala svojej premiéry v pozícii herečky, keď získala rolu v trileri „47 Meters Down: Uncaged“.

Na dramatickú čiernu počas gala večera stavila herečka Kerry Washington, ktorá pred objektívy prišla v čiernom overale značky Elie Saab. Výrazný účes aj výrazný výstrih kučeravú krásku počas večera charakterizovali.