Hargašová verzus Zeta-Jones? Hollywoodska hviezda zostala v tieni Slovenky!

05.08.2019 12:29

Jedna hollywoodska hviezda, druhá známa slovenská moderátorka. Stretnutie týchto dvoch dám sa počas víkendu udialo v Bratislave.

Herec Michael Douglas, jeho manželka Catherine...
Herec Michael Douglas, jeho manželka Catherine Zeta-Jonesová na návšteve v Bratislave. Hostil ich slovenský šéf diplomacie Miroslav Lajčák s manželkou Jarmilou.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: MZV

Áno, reč je o waleskej herečke Catherine Zeta-Jonesovej, ktorá pricestovala aj spoločne s manželom Michaelom Douglasom do Bratislavy. Hostil ich minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák spoločne s manželkou Jarmilou Lajčákovou-Hargašovou. A práve pohľad na nežnejšie polovičky oboch manželských párov vyvolal určite nejeden úsmev alebo obdiv čitateľov.

Objavili sa dokonca aj tvrdenia, že hoci Catherine Zeta-Jones je hollywoodskou star, zatieniť slovenskú moderátorku bolo pre ňu celkom tvrdým orieškom. Na záberoch, ktoré poskytlo médiám Misterstvo zahraničných vecí, sa totiž stala neprehliadnuteľnou práve 52-ročná Jarmila Lajčáková-Hargašová.

Dvojnásobná mama a známa televízna tvár zvolila na stretnutie s hollywoodskym párom model decentných a elegantných šiat s florálnou potlačou. Dôraz kládla aj na upravený účes a bohatú hrivu vlasov.

V porovnaní s ňou pôsobila Catherine Zeta-Jones omnoho ležérnejšie a tiež akoby v spoločnosti Hargašovej zanikala. Výber čiernobielej kombinácie doplnenej slamenou fedorou bol vkusný, ale chýbalo mu o trošku viac hollywoodskeho šmrncu.

A čo si myslíte vy? Ktorej dáme to pristalo viac? Zahlasovať môžete v ankete!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

46 debata
Viac na túto tému: #Slovensko #návšteva #anketa #Catherine Zeta-Jones #pôvab #Jarmila Lajčáková-Hargašová

+ Ak sa dnes necítite dobre, predĺžte si víkend a zoberte si ešte deň voľna.
Pracujete rýchlo a robíte veľa...

+ Pite dostatočné množstvo tekutín, je to veľmi dôležité.
S cvičením začínajte pomaly, inak by ste si mohli...