Móda Teen Choice 2019: Swift či Beer odhalené v mini, Spellingovú zradili príčesky

Tínedžerské idoly sa zišli na vyhlásení cien Teen Choice Awards 2019 v nedeľu podvečer. Aká bola móda, v ktorej sa predviedli známe dámy?

12.08.2019 10:37
debata
Taylor Swift počas udeľovania Teen Choice... Foto: SITA/AP
Taylor Swift Taylor Swift počas udeľovania Teen Choice Awards 2019 v Hermosa Beach.

Celkovo je podujatie uvoľnenejšie. Koná sa ešte počas denného svetla a pozvaní hostia pózujú na červenom koberci s prirodzeným svetlom. Možno aj preto sa móda väčšiny z nich uberá skôr smerom k ležérnemu štýlu, prípadne street-wearu.

Zendaya  udeľovania Teen Choice Awards 2019 v...
Jennie Garth udeľovania Teen Choice Awards 2019...
+16Nikki Bella a Brie Bella počas udeľovania Teen...

Na nedeľňajšom ceremoniáli by ste našli skôr sporadicky luxusné zdobenie, flitre a lesk. Prevládali skôr potlače a výrazné farby a jednou z dominánt ženskej módy boli odhalené nohy v minidĺžkach.

Takto sa predviedla napríklad jedna z laureátok večera – speváčka Taylor Swift, ktorú do kombinácie šortkového overalu a ľahkého kabátika s identickou dĺžkou ako šortky (oboje s výraznou potlačou) obliekla značka Versace. Blondínka stavila na úpravu vlasov v duchu šesťdesiatych ro­kov.

Madison Beer  počas udeľovania Teen Choice... Foto: SITA/AP
Madison Beer Madison Beer počas udeľovania Teen Choice Awards 2019 v Hermosa Beach.

Na odhalené nohy stavila aj herečka Zendaya, ktorú obliekol francúzsky dizajnér Jacquemus. Šortky v pistáciovej farby doplnil uvoľnený top s krátkymi rukávmi a v oversized veľkosti s károvanou potlačou. Ešte viac zvýraznil štíhlosť nositeľky.

Celkom najodvážnejšia, čo sa minidĺžok týka, bola speváčka Madison Beer. Niekdajší objav speváka Justina Biebera stavil na biely top, ktorý bol vlastne obyčajným bielym tielkom odstrihnutým pod prsami. Beer ho doplnila mikromini – teda sukňou, ktorá naozaj ledva zakryla líniu intímnych partií. Rovnako odvážna bola aj herečka Sarah Hyland v kombinácii mikromini a podprsenkového topu od Teresy Hellbigovej.

Tori Spelling a  Jennie Garth počas udeľovania...
Tori Spelling, Jennie Garth Tori Spelling a Jennie Garth počas udeľovania Teen Choice Awards 2019 v Hermosa Beach.

Okrem mladých hviezd sa medzi hosťami tohto ročníka objavili aj zástupkyne starších generácií. K nim sa už radí napríklad herečka Jessica Alba. Trojnásobná mama, ktorá oslávila tento rok 38. narodeniny, stavila na letné šaty s potlačou z dielne Oscar de la Renta. Zostala verná uvoľnenej atmosfére podujatia, no nechýbala jej elegancia a ženský pôvab.

Na florálnu potlač stavila v tento večer herečka Tori Spelling, ktorá slávi veľký návrat vďaka novým epizódam seriálu Beverly Hills 90210. Jej šaty s potlačou slnečníc fungovali vlastne celkom dobre. Voľba čiernych lodičiek bola trošku tvrdá, mohla voliť jemnejšiu farbu. Absolútne to však nevyšlo s príčeskami plavých vlasov, tie Spellingovej úplne uberali z pôvabu a elegancie.

Maia Mitchell  počas udeľovania Teen Choice...
Maia Mitchell Maia Mitchell počas udeľovania Teen Choice Awards 2019 v Hermosa Beach.

Jej kolegyňa Jennie Garth, predstaviteľka Kelly v spomenutom seriáli, sa obliekla do šiat na spôsob saka vo výraznej neónovej ružovej farbe. K sakošatám s dvojradovým zapínaním zvolila žlté lodičky a výraznejšie náušnice. Celkový dojem však akosi pokrivkával. Pôsobil snaživo, no akosi mu chýbala ľahkosť.

Jeden z najpôvabnejších letných lookov predviedla na podujatí herečka Maia Mitchell v jemných šatách pastelových tónov od Prabala Gurunga. Kontrast viacerých károvaných vzorov spojených dokopy, hranatý výstrih a nežné rukáviky fungovali spolu na jednotku. Aj s vizážou príťažlivej herečky.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #móda #Taylor Swift #Jessica Alba #Zendaya #Teen Choice Awards #Madison Beer

+ V hlave sa vám rodia vynikajúce nápady, je na vás či ich zrealizujete.
Od práce by ste si mali dať na dlhšiu...

+ Práca s ľuďmi vás dosť vyčerpáva, skúste ju obmedziť aspoň na krátku chvílu.
Aktívne počúvanie a komunikácia sú...