Dve podoby krásnej Marcinkovej! Na párty ako diva, potom športová s dcérkou

22.08.2019 00:00

Aj v nasledujúcich mesiacoch sa diváci na slovenských televíznych obrazovkách dočkajú pôvabnej a talentovanej slovenskej herečky Gabriely Marcinkovej.

Herečka Gabriela Marcinková na párty televíznej...
Herečka Gabriela Marcinková na párty televíznej stanice JOJ. Autor: Profimedia

Rodáčka z Prešova sa len pred pár dňami objavila na párty televízie JOJ, kde prišla podporiť projekty novej vysielacej štruktúry. Od jesene ju budú môcť diváci vidieť v novinke s názvom Delukse. Práve v nej bude 31-ročná herečka na nepoznanie. Alebo lepšie povedané, s celkom nečakaným imidžom. Tvorcovia jej totiž prisúdili parochňu z plavých vlasov a striedmy imidž postavy – chyžnej Lenky.

Na spomenutom jojkárskom žúre sa však jedna z najpríťažli­vejších slovenských herečiek objavila so svojou vlastnou farbou vlasov a vo výraznom nohavicovom overale. Podľa viacerých zdrojov z akcie sa za ňou obzerali aj mnohé kolegyne a Marcinkovú nešlo prehliadnuť.

Hrdinka filmu Dôverný nepriateľ či seriálov Kuchyňa a Doktor Martin je však ženou mnohých tvárí. A to konieckoncov ukázala aj na nedávnych pretekoch Od Tatier k Dunaju. Oficiálna facebookova stránka známeho štafetového behu po Slovensku pridala totiž zábery Marcinkovej, ktorá podporila bežcov a zároveň sa predviedla ako skúsená mama.

Na momentkách pózuje s dcérkou Emou, ktorá prišla na svet minulý rok v októbri a ktorej otcom je hudobník a herečkin manžel Martin Mihalčín. Táto podoba je síce úplne iná ako Marcinkovej „gala“ verzia, obe sú však pôvabné svojím spôsobom.

Ako to podľa vás známej herečke pristane viac?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #vzhľad #podoba #párty #mama #Joj #gala #Gabriela Marcinková #beh

+ Základom krajšej a pevnejšej postavy je zdravá strava.
Začnite si šetriť do budúcnosti, raz sa vám to...

+ Neseďte celý deň pri televízore, nerobí vám to dobre.
Je na vás vidno, že vás vaša práca baví.
...