Raper 50 Cent ukázal svetu príťažlivú milenku! Jeho kolegyňa tasila vnady

Hviezdy seriálového hitu Power sa zišli na premiére šiestej, záverečnej série. Pozornosť pútali najmä obdarené dámy.

22.08.2019 00:00
debata
Herečka La La Anthony predvádzala fotografom aj... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
La La Anthony Herečka La La Anthony predvádzala fotografom aj svoj bujný dekolt.

Jednou z hviezd seriálového hitu v produkcii spoločnosti Starz je aj La La Anthony. Prehliadnuť jej prítomnosť (a najmä prítomnosť jej dekoltu) dokázal len málokto. Kamarátka speváčky Jennifer Lopezovej totiž stavila na strieborno-sivý model s poriadne hlbokým dekoltom. Na obdiv vystavila plné poprsie.

Herečka Elizabeth Rodriguez na premiére seriálu...
Medzi pozvanými hosťami premiéry bola aj...
+6Herečka Lucy Walters.

Medzi hosťami eventu sa objavila napríklad aj raperka Lil Mama či herečka Naturi Noughton, v pestrofarebnej vzorovanej kreácii pútala pozornosť zase Angela Simmons. Pozornosť novinárov a fotografov sa však obrátila aj k hercovi, raperovi a výkonnému producentovi 50 Centovi.

Známy interpret priviedol na slávnostnú premiéru svoju partnerku Jamiru a dvojica hrdo pózovala pred objektívmi reportérov. 50 Cent, vlastným menom Curtis Jackson, iba pred pár dňami zaujal bulvárne médiá. Údajne si to totiž poriadne pokašľal so známou moderátorkou a bulvárnou komentátorkou Wendy Williamsovou.

Herec a výkonný producent Curtis "50... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Herec a výkonný producent Curtis "50 Cent" Jackson a jeho priateľka Jamira. Herec a výkonný producent Curtis "50 Cent" Jackson a jeho priateľka Jamira.

Raper ju mal nechať čakať pred vstupom na jeho súkromnú párty a potom jej odmietol povoliť vstup. Na sociálnych sieťach jej zanechal odkaz, že „nemôže dúfať, že sa dostane na jeho párty, ak o ňom rozpráva klamstvá“. Williamsovej sa údajne aj tak podarilo na chvíľu dostať medzi hostí a urobila si fotografiu so Snoop Doggom.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #seriál #50 Cent #dekolt #La La Anthony #Power

+ Bolesť hlavy sa nestratí, vyhnite sa preto slnku a pravidelne pite vodu.
Prácu nepodceňujte...

+ Doprajte si dostatok spánku, aby ste regenerovali. Odpočinok je nutný.
Dbajte na rovnováhu medzi prácou a...