Raper 50 Cent ukázal svetu príťažlivú milenku! Jeho kolegyňa tasila vnady

22.08.2019 00:00

Hviezdy seriálového hitu Power sa zišli na premiére šiestej, záverečnej série. Pozornosť pútali najmä obdarené dámy.

Herečka La La Anthony predvádzala fotografom aj...
Herečka La La Anthony predvádzala fotografom aj svoj bujný dekolt. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Jednou z hviezd seriálového hitu v produkcii spoločnosti Starz je aj La La Anthony. Prehliadnuť jej prítomnosť (a najmä prítomnosť jej dekoltu) dokázal len málokto. Kamarátka speváčky Jennifer Lopezovej totiž stavila na strieborno-sivý model s poriadne hlbokým dekoltom. Na obdiv vystavila plné poprsie.

Herečka
		Elizabeth Rodriguez na premiére
		seriálu...
Medzi
		pozvanými hosťami premiéry bola
		aj...
+6Herečka Lucy
		Walters.

Medzi hosťami eventu sa objavila napríklad aj raperka Lil Mama či herečka Naturi Noughton, v pestrofarebnej vzorovanej kreácii pútala pozornosť zase Angela Simmons. Pozornosť novinárov a fotografov sa však obrátila aj k hercovi, raperovi a výkonnému producentovi 50 Centovi.

Známy interpret priviedol na slávnostnú premiéru svoju partnerku Jamiru a dvojica hrdo pózovala pred objektívmi reportérov. 50 Cent, vlastným menom Curtis Jackson, iba pred pár dňami zaujal bulvárne médiá. Údajne si to totiž poriadne pokašľal so známou moderátorkou a bulvárnou komentátorkou Wendy Williamsovou.

Herec a výkonný producent Curtis "50...
Herec a výkonný producent Curtis "50 Cent" Jackson a jeho priateľka Jamira. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Raper ju mal nechať čakať pred vstupom na jeho súkromnú párty a potom jej odmietol povoliť vstup. Na sociálnych sieťach jej zanechal odkaz, že „nemôže dúfať, že sa dostane na jeho párty, ak o ňom rozpráva klamstvá“. Williamsovej sa údajne aj tak podarilo na chvíľu dostať medzi hostí a urobila si fotografiu so Snoop Doggom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#seriál #premiéra #Power #La La Anthony #dekolt #50 Cent
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku