Ako krásny motýľ... Cara Delevingne na premiére, všetky oči na ňu!

23.08.2019 00:00

Nie je až také výnimočné, aby sa Cara Delevingne stala hviezdou podujatia, na ktorom sa objaví. Hoci na premiére nového seriálu Carnival Row mala veľkú konkurenciu, svoj podiel "slávy" si uchmatla.

Herečka a modelka Cara Delevingne v kreácii...
Herečka a modelka Cara Delevingne v kreácii Iris van Herpen. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Dvadsaťsedemročná kráska, ktorá začínala ako modelka pre značky Chanel či Fendi, sa objavila na slávnostnej premiére nového projektu z produkcie Amazon Prime. Najmä voľbou garderóby sa zaradila k neprehliadnu­teľným dámam.

Britská kráska si zvolila model z dielne dizajnérky Iris van Herpenovej, ktorá tvorí šaty pomocou technologicky náročných postupov a pravidelne ich prezentuje v rámci kolekcií haute couture. Tentoraz si Delevingne obliekla model s výrazným zrkadlovým vzorom, ktorý sa odohrával na laserom strihanej látke. Svojím spôsobom pripomínala krásneho motýľa.

Herečka Cara
		Delevingne a jej kolega
		Orlando...
Herec Orlando Bloom a
		jeho partnerka Katy
		Perry.
+9Herci Dominic Monaghan
		(vľavo) a Billy
		Boyd.

Kariéra pred kamerou je pre niekdajšiu topmodelku už niekoľko rokov novým cieľom. Zaujala už v niekoľkých filmových snímkach, medzi nimi napríklad Valerián a mesto tisícich planét či Papierové mestá.

V seriálovej novinke Carnival Row dostala Britka jednu z hlavných úloh. Na obrazovke sa však objaví aj niekoľko českých hercov, keďže projekt sa nakrúcal najmä v susednom Česku. Menšie úlohy tak získali napríklad dámy ako Erika Stárková (seriál Most!) alebo Andrea Čudová (seriál Stopy života).

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#seriál #premiéra #krása #Iris van Herpen #Carnival Row #Cara Delevingne
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor nato, čo jete, mohlo by vám to spôsobovať problémy.
Nesúďte ľudí, ktorých ani nepoznáte....

+ Zabudnite na sladené nápoje, prednosť dajte čistej vode.
Neprezrádzajte v práci viac ako je potrebné,...