Bezva ženská Hřebíčková na premiére! Osí driek a sexi dekolt vie ale zvýrazniť

31.08.2019 11:08

Sympatická blondínka Petra Hřebíčková (39) patrí u našich českých susedov k vychyteným herečkám, slovenskí diváci ju poznajú najmä vďaka úspešnej komédii Bezva ženská na krku (2016).

V nej si zahrala po boku Ondřeja Vetchého a Jiřího Langmajera. Aktuálne už hviezdi v inom filme s názvom Cez prsty, kde sú jej hereckými partnermi opäť Jiří Langmajer, Vojtěch Dyk a Jakub Prachař. A práve premiéru tejto snímky si herečka v Prahe užila spolu so svojimi kolegami.

Petra Hřebíčková (39) na premiére komédie Cez...
Petra Hřebíčková (39) na premiére komédie Cez prsty. Autor: Profimedia

A na svojom vzhľade si nenechala naozaj záležať. Štíhlu postavu ako prútik predviedla v bielo-zelenej kombinácii, ktorá jej naozaj pristala. Opálenú zlatistú pokožku ešte zvýraznil biely top, ktorý zároveň upozorňoval na jej sexi dekolt. Široká zelená sukňa zasa na osí diek takmer 40-ročnej herečky.

Jej peknú postavu z času na čas využijú aj českí návrhári a návrhárky, ktorí ju radi využijú aj v úlohe modelky. Herečka je mamou syna Šimona, ktorého priviedla na svet v roku 2015, jeho otcom je herec Matěj Dadák. Herečka, ktorá bola pevnou súčasťou seriálu Přístav, sa pred seriálové kamery vrátila len dva mesiace po pôrode. Okrem filmov a seriálov je Hřebíčková aj divadelnou herečkou, na svojom konte má aj prestížnu cenu Thálie. Svoj filmový debut prežila v snímke Obsluhoval som anglického kráľa (2006) režiséra Jiřího Menzela.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Petra Hřebíčková #Cez prsty
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku