Pocisková, Drobná či Svarinská! Posledný závan leta prišiel v podaní sexy tria

02.09.2019 14:30

Už takmer týždeň ubehol od veľkej televíznej párty najsledovanejšej slovenskej komerčnej televíznej stanice. Na večierok pri Dunaji dorazili mnohé známe tváre z obrazoviek.

Herečka Kristína Svarinská stavila na vzorované...
Herečka Kristína Svarinská stavila na vzorované kratšie letné šaty. Autor: TV Markíza

Akcia, ktorej úlohou bolo predovšetkým upozorniť a predstaviť nové projekty jesennej vysielacej štruktúry, sa odohrávala v ležérnom a uvoľnenom duchu. A za poriadne horúceho letného večera. Aj preto nie je prekvapením, že mnohé dámy volili ešte stále veľmi letný, občas priam plážový styling.

Hereckí
		kolegovia Marta Sládečková a
		Peter...
Už
		čoskoro sa v šou Tvoja tvár znie
		povedome...
+32Herečka Zuzana
		Šebová.

Hoci od pondelka sa na Slovensku výraznejšie ochladilo a podľa meteorológov už leto strieda jeseň, my sme sa rozhodli si letné chvíle pripomenúť práve s módou slovenských celebrít. Do oka nám udrelo najmä trio v zložení Nela Pocisková, Kristína Svarinská a Emma Drobná.

Herečka a speváčka Nela Pocisková.
Herečka a speváčka Nela Pocisková. Autor: TV Markíza

Prvé dve herečky, známe najmä zo seriálov stavili na klasickejšie letné šaty s príťažlivej dĺžke nad kolená. Voľnejší strih na sukni, výraznejší vzor, aplikácia z volánikov či s aranžovanými rukávikmi. Obom to veľmi pristalo – v prípade Pociskovej prekvapil aj fakt, ako sexy sa vystrojila medzi svojich televíznych kolegov. Zvyčajne je totiž striedmejšia a decentnejšia (napríklad na nedávnom DOD). Tentoraz však letné šaty so zvieracou potlačou zdôraznili aj jej príťažlivé krivky a vylepšený dekolt.

Speváčka Emma Drobná.
Speváčka Emma Drobná. Autor: TV Markíza

V prípade Svarinskej stávka na letné šaty so vzorom fungovala tiež vynikajúco. Pôvabná hrdinka zo seriálu Sestričky ich doplnila čiernymi sandálikmi a kabelkou s retiazkovým ramienkom cez plece.

Zostavu sexy dám potom nepochybne dopĺňa aj speváčka Emma Drobná. Tá si už dávnejšie uvedomila svoju hlavnú prednosť – sexy nohy. A odhaľuje ich naozaj celkom často. Tentoraz tak spravila v čiernych šatách s jemným bodkovaným vzorom, ktoré doplnila svojimi obľúbenými striebornými lodičkami. Ktorá sa vám pozdáva najviac? Zahlasujte v ankete. Zvyšok osadenstva a módu televíznych prominentov si môžete pozrieť v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#párty #Nela Pocisková #móda #leto #Kristína Svarinská #Emma Drobná
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na vitamíny, načerpávajte ich z ovocia a zeleniny.
Pripravte sa aj na horšie časy, odkladajte...

+ Svoju šancu ste si premárnili, ale nič nie je stratené.
Ak nič neurobíte, ani nič nepokazíte, avšak...