Tehotná a v latexe?! Wau, pozrite sa - Ashley Graham sa sexy imidžu nevzdáva

07.09.2019 14:00

Tehotenstvo? Rozhodne ju nezastaví pred plnením pracových povinností. A tiež predtým, aby bola poriadne sexy!

Topmodelka Ashley Graham na podujatí The Daily...
Topmodelka Ashley Graham na podujatí The Daily Front Row Fashion Media Awards. Obliekla sa do latexových šiat Vex Clothing. Autor: Profimedia

Reč je o americkej topmodelke Ashley Grahamovej, ktorá len pred pár týždňami oficiálne potvrdila, že čaká svojho prvého potomka s manželom JustinoM Erwinom. Následne zverejnila aj záber, kde už vidieť obliny jej tehotenského bruška.

To postavila do centra pozornosti aj na štvrtkových akciách v New Yorku, kde už onedlho odštartuje newyorský týždeň módy. Príťažlivá brunetka určite prekvapila nejedného hosťa módnych cien The Daily Front Row Fashion Media Awards.

Topmodelka Ashley Graham na akcii Target's...
Topmodelka Ashley Graham na akcii Target's 20th Anniversary Collection v New Yorku. Autor: SITA/AP, Christopher Smith

Graham sa na túto príležitosť obliekla do latexu! Áno, tehotenské krivky zahalila do bordových šiat Vex Clothing, ktoré obkresľovali a maximálne zvýrazňovali jej bujné partie aj šťastné očakávanie. A vyzerala pri tom skutočne zvodne.

Grahamovej pracovné nasadenie nepoľavuje ani napriek tomu, že by sa už o pár mesiacov mala stať novopečenou mamičkou. Počas štvrtkového dňa stihla v New Yorku aj večierok pri príležitosti 20. výročia tvorby špeciálnych módnych kolekcií pre obchodný dom Target. V ňom sa, mimochodom, predávajú aj kúsky z vlastnej dizajnovej tvorby 31-ročnej hviezdy a zvodnej sexbomby.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tehotenstvo #sexy #latex #krása #Ashley Graham
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...