Módne ikony na žúre v New Yorku! Tehuľka odhalená, Heidi Klum prekvapila

08.09.2019 00:00

Jedna z najočakávanejších udalostí módneho sveta odštartovala práve v piatok. Reč je o týždni módy v New Yorku. Pri jeho príležitosti sa konal aj pompézny večierok.

Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum v...
Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum v kreácii od Stephana Rollanda. Autor: Reuters, CAITLIN OCHS

Akcia ICONS by Carine Roitfeld pod taktovkou magazínu Harper's Bazaar je sviatkom pre módny svet a príležitosťou pre mnohé tváre z mól a časopisov ukázať sa pred objektívmi v gala vydaní. Často aj poriadne sexy.

Herečka
		Lily
		Collins.
Zendaya v
		nohavicovom kostýme Berluti.
+16Topmodelka Coco Rocha a
		dizajnér
		Christian...

Medzi pozvanými tento rok nechýbala napríklad brazílska krásavica Adriana Lima, ktorá je síce už viac menej v modelingovom odpočinku, ale na podujatiach dokáže stále zvádzať a zatieniť aj mladšie kolegyne. Tentoraz sa jej to podarilo vďaka šatám od Davida Komu a odhalenému chrbátu.

Večierok si nenechali ujsť ani „mladomanželia“ Heidi Klum a Tom Kaulitz. Nemecká rodáčka prišla prekvapivo zahalená, model šiat od francúzskeho dizajnéra Stephana Rollanda odhaľoval vo vysokom rozparku iba jej udržiavané nohy. Klum však príjemne prekvapila.

Tehotná topmodelka Ashley Graham v kreácii...
Tehotná topmodelka Ashley Graham v kreácii 16arlington. Autor: Reuters, CAITLIN OCHS

Omnoho odvážnejšia bola jej americká kolegyňa Ashley Graham, ktorá je tehotná. Zdá sa však, že sa rozhodla svoj požehnaný stav spojiť aj s vizuálnou podobou zvodnej a sexy ženy. Už pred štartom týždňa módy sa predviedla na jednej z akcií v latexových šatách na telo, tentoraz stavila na priehľadný model s čiernym body. A bez zaváhania vystavila na obdiv svoju kyprú figúru.

Modelka Adriana Lima odhalila chrbát v kreácii...
Modelka Adriana Lima odhalila chrbát v kreácii David Koma. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Večer ICONS by Carine Roitfeld si užili aj mnohé známe krásky súčasného modelingu, zaujala napríklad démonicky elegantná Maďarka Barbara Palvin či odvážne provokujúca Georgia Fowler. Prekvapivo decentná v tento večer zostala Emily Ratajkowski, u ktorej sú provokácie a odhaľovanie priam povinné. Teda boli…

Viac z galavečera si pozrite v našej bohatej galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#New York #móda #Heidi Klum #Ashley Graham #akcia #Adriana Lima
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku