Nádherná Dakota Johnson v róbe ako pre princeznú! Všetky oči na ňu

Ešte pred samotným finále benátskeho filmového festivalu odštartoval aj slávny festival v Toronte. Jeho prvou ozdobou bola herečka Dakota Johnson.

08.09.2019 10:00
6
Herečka Dakota Johnson uviedla v Toronte... Foto: SITA/AP, Nathan Denette
Herečka Dakota Johnson uviedla v Toronte novinku pod názvom "The Friend". Herečka Dakota Johnson uviedla v Toronte novinku pod názvom "The Friend". Oblečená do kreácie Dior Haute Couture.

Dcéra známeho hereckého páru Melanie Griffithovej a Dona Johnsona sa objavila v meste s novinkou The Friend, ktorú uviedla spoločne s kolegom Jasonom Segelom. Samozrejme, médiá sa sústreďovali predovšetkým na niekdajšiu hviezdu erotickej trilógie Päťdesiat odtieňov.

Johnson nesklamala, keď volila priam princeznovský imidž a vyrazila medzi divákov a fotografov v kreácii Dior Haute Couture. Čierny model s korzetovým riešením vršku a masívnou sukňou z kaskád hodvábu a šifónu vyzeral na herečke skutočne pompézne. A tak trošičku filmovo. Akoby práve vykročila z filmového plátna.

Herečka Dakota Johnson a jej kolega Jason Segel... Foto: SITA/AP, Nathan Denette
Herečka Dakota Johnson a jej kolega Jason Segel uviedli v Toronte film The Friend. Herečka Dakota Johnson a jej kolega Jason Segel uviedli v Toronte film The Friend.

Herečku nedávno znovu zachytili v spoločnosti hudobníka Chrisa Martina, s ktorým mala tvoriť pár bezmála dva roky, no pred letom sa rozísť. Tieto klebety sa však zjavne nepotvrdili. Johnson si však svoje súkromie chráni a aj preto sa k svojim vzťahom takmer vôbec nevyjadruje.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
6 debata chyba
Viac na túto tému: #Toronto #film #festival #Dakota Johnson

+ Neznečisťujte životné prostredie, ubližujete tak aj sebe.
Nové pracovné príležitosti čakajú za dverami, tak sa...

+ Vyhnite sa kysnutému pečivu, nájdete lepšiu náhradu.
S financiami ste na tom dobre, nemáte sa čoho obávať....