Nádherná Dakota Johnson v róbe ako pre princeznú! Všetky oči na ňu

08.09.2019 10:00

Ešte pred samotným finále benátskeho filmového festivalu odštartoval aj slávny festival v Toronte. Jeho prvou ozdobou bola herečka Dakota Johnson.

Herečka Dakota Johnson uviedla v Toronte...
Herečka Dakota Johnson uviedla v Toronte novinku pod názvom "The Friend". Oblečená do kreácie Dior Haute Couture. Autor: SITA/AP, Nathan Denette

Dcéra známeho hereckého páru Melanie Griffithovej a Dona Johnsona sa objavila v meste s novinkou The Friend, ktorú uviedla spoločne s kolegom Jasonom Segelom. Samozrejme, médiá sa sústreďovali predovšetkým na niekdajšiu hviezdu erotickej trilógie Päťdesiat odtieňov.

Johnson nesklamala, keď volila priam princeznovský imidž a vyrazila medzi divákov a fotografov v kreácii Dior Haute Couture. Čierny model s korzetovým riešením vršku a masívnou sukňou z kaskád hodvábu a šifónu vyzeral na herečke skutočne pompézne. A tak trošičku filmovo. Akoby práve vykročila z filmového plátna.

Herečka Dakota Johnson a jej kolega Jason Segel...
Herečka Dakota Johnson a jej kolega Jason Segel uviedli v Toronte film The Friend. Autor: SITA/AP, Nathan Denette

Herečku nedávno znovu zachytili v spoločnosti hudobníka Chrisa Martina, s ktorým mala tvoriť pár bezmála dva roky, no pred letom sa rozísť. Tieto klebety sa však zjavne nepotvrdili. Johnson si však svoje súkromie chráni a aj preto sa k svojim vzťahom takmer vôbec nevyjadruje.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Toronto #film #festival #Dakota Johnson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ To čo ste si sami pokazili už späť nevrátite, môžete začať cvičiť.
Výsledky vás potešia, pracujte preto...

+ Buďte pripravený aj na dôchodok, nemusí byť všetko vždy dokonalé.
Neprevážajte tovar na súkromnom aute,...