Po mamičke! Dcéry seriálovej mrchy v gala - tak čo, prirodzené či umelé?

09.09.2019 00:00

Ani jedna z nich sa neubránila kritike či dokonca nenávistným komentárom na internete. Dcéry herečky Lisy Rinny a herca Harryho Hamlina si už na ne vraj zvykli.

Herečka Lisa Rinna (v strede) a jej dcéry...
Herečka Lisa Rinna (v strede) a jej dcéry Delilah Belle Hamlin (vľavo) a Amelia Gray Hamlin. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Hviezdičky zo sociálnych sietí a známe ratolesti hollywoodskej dvojice sa v piatok večer objavili na párty v New Yorku, ktorú pravidelne organizuje magazín Harper's Bazaar. Pozornosti médií, samozrejme, neušli.

Ameliu a Delilah Hamlinové sprevádzala ich mama – herečka Lisa Rinna, ktorú svet dobre pozná najmä z televíznych projektov Dni nášho žitia a Melrose Place. A tiež pre jej pohrávanie sa s estetickými vylepšeniami svojho zovňajšku.

Herečka
		Lily
		Collins.
Zendaya v
		nohavicovom kostýme Berluti.
+16Topmodelka Coco Rocha a
		dizajnér
		Christian...

Zdá sa však, že maminu náklonnosť pre kozmetické, ale aj chirurgické experimenty zdedili obe dcéry. Pri pohľade na ne tvrdiť, že ich vzhľad je kompletne prirodzený, by bolo skutočne trúfalé. Napríklad pery, ktoré si údajne aj Rinna v minulosti nechala viackrát vylepšiť pomocou kolagénových injekcií, sa stále viac podobajú tomuto trendu aj v prípade mladučkých dcér.

Väčšej pozornosti verejnosti sa dočkala v posledných mesiacoch najmä plavovlasá Delilah a tá sa pred kritikmi bráni. Na Instagrame ju totiž častujú negatívnymi komentármi a obviňujú zo šírenia falošných a umelých ideálov krásy. Iba nedávno sa 21-ročná, staršia dcéra hereckého páru, odfotila bez mejkapu a chcela tak svetu ukázať, že jej pleť je bezchybná najmä vďaka ukážkovej starostlivosti. O tom, že je bez zásahov, však presvedčila málokoho.

Samozrejme, je to len jej vec, ako vníma svoju vlastnú krásu a akými spôsobmi sa chce k ideálu priblížiť. Druhá vec však je, ak sa snaží budiť falošnú ilúziu prirodzenosti. Čo myslíte vy, pri pohľade na záber z newyorského večierka. Sú dcéry Lisy Rinny skutočne prirodzené?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzhľad #večierok #párty #Lisa Rinna #kolagén #Delilah Hamlin #Amelia Hamlin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neplytvajte svojim zdravím, pokúste sa ho utužovať, čo najdlhšie.
Nespoliehajte sa na ľudí okolo seba,...

+ Doprajte svojmu telu vitamíny, v tomto období ich potrebuje.
Nešetrite na zážitkoch, raz budete predsa...