Móda zo SND:Večne mladá Studenková v červenej, Pauhofová ako dievčatko

09.09.2019 12:37

Počas uplynulého víkendu sa mohli nadšenci divadla a fanúšikovia domácich hercov pozrieť do útrob Slovenského národného divadla. Na Dni otvorených dverí nechýbali ani známe tváre.

Herečka Zdena Studenková na Dni otvorených...
Herečka Zdena Studenková na Dni otvorených dverí v Slovenskom národnom divadle. Autor: Profimedia

V prípade nežnejšej polovice hereckého zboru sa nepochybne pozornosť návštevníkov, ale aj prítomných médií sústredila na to, ako sa popasovali s voľbou garderóby na fanúšikovské popoludnie. Isté je, že heslom dňa bola ležérnosť a komfort.

Výnimkou v zozname bola azda len herečka Zdena Studenková, ktorá stavila na červený nohavicový kostým doplnený elegantnými lodičkami a (trochu zbytočne masívnou) kabelkou. Farba jej však pristane, omladzuje ju a dodáva jej sviežosť. Studenková pôsobila elegantne a pritom veľmi priateľsky, rozdávala úsmevy a ochotne pózovala, čo jej tiež pridalo na šarmantnosti.

Herečka
		Zuzana Fialová počas Dňa
		otvorených...
Gabriela
		Dzuríková tiež prišla pozrieť
		svojich...
+5Herečka Monika
		Hilmerová na Dni
		otvorených...

Už tradične mladistvý imidž predviedla herečka Monika Hilmerová, ktorá sa zaradila do skupiny herečiek ponímajúcich Deň otvorených dverí ako priateľskú akciu s ležérnym podtónom. Hviezda seriálu Oteckovia si obliekla úzke svetlé džínsy, ktoré doplnila predĺženými košeľošatami. Trošku zvodnosti pridávali sandáliky na podpätku. V prípade dvojnásobnej mamičky by však pomohlo, keby lepšie pracovala s účesom a strihom vlasov. Často sú totiž jej najväčšou slabinou.

Herečka Táňa Pauhofová počas Dňa otvorených...
Herečka Táňa Pauhofová počas Dňa otvorených dverí v Slovenskom národnom divadle. Autor: Profimedia

Herečka Táňa Pauhofová tiež patrila medzi dámy s ležérnym uvoľneným imidžom. Dodala mu punc rockerskej nálady, keď skombinovala sivé sprané džínsy, voľnejšiu čiernu blúzku a členkové čižmy. Doplnok v podobe masívnejšej modrej kabelky cez plece s efektom krokodílej kože neprekážal. Celkovo styling osviežoval.

Herečka Monika Hilmerová na Dni otvorených...
Herečka Monika Hilmerová na Dni otvorených dverí v Slovenskom národnom divadle. Autor: Profimedia

Medzi dámami, ktoré sa v sobotu popoludní stretli s fanúšikmi v priestoroch Novej budovy SND bola aj herečka Gabriela Dzuríková, veteránka Mária Kráľovičová či herečka Zuzana Fialová, ktorá hostí a fanúšikov privítala. Viac si pozrite v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zuzana Fialová #Zdena Studenková #Táňa Pauhofová #SND #Monika Hilmerová #móda #Gabriela Dzúriková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ani športom nenapravíte to, čo ste si doteraz pokazili.
Niektoré veci už nezmeníte, myslite nato, nemusí...

+ Začnite si vo voľnom čase viac čítať, oddýchnete si pri tom a zrelaxujete sa.
Investujte väčší obnos...