Nahá je síce krajšia, ale aj pohľad na Demi Moore v mini poteší

20.09.2019 00:00

Demi Moore už o pár dní vydá knihu svojich spomienok s názvom "Inside Out", z ktorej niektoré pasáže vyšli v denníku The New York Times.

56-ročná herečka promuje svoju knižnú novinku a necháva sa vidieť aj na červených kobercoch. Aktuálne zavítala na premiéru snímky Corporate Animals v Los Angeles, v ktorej si zahrala jednu z rolí.

Demi Moore na premiére filmu Corporate Animals.
Demi Moore na premiére filmu Corporate Animals. Autor: SITA/AP

Ako zvyčajne, keď sa niekdajšia manželka Brucea Willisa objaví pred objektívmi, aj tento raz vyzerala na jednotku. Dobre naladená, v mini šatách béžovej farby, si vychutnávala okamihy pred fotografmi. Na svojej štíhlej postavičke pred nimi nič schovávať nemusí a tak hrdo vystavila svoje pekné nohy. Dlhé čierne vlasy mala sčesané do chvosta a nahladko učesané. Jej premiérový look dopĺňali aj výrazné náušnice.

Demi Moore na premiére filmu...
Demi Moore na premiére filmu "Corporate Animals" v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Trojnásobná mama dcér Rumer (30), Scout (28) a Tallulah (25) si tento raz na červenom koberci musela vystačiť bez ich spoločnosti. Zväčša je to vždy jedna z jej dcér, ktorých otcom je spomínaný Bruce Willis, kto ju na spoločenských akciách sprevádza.

Napriek ťaživým spomienkam, ktoré opísala v knihe, sa pred objektívmi ukázala s úsmevom na tvári. Pritom má však za sebou aj náročné skúšky, ktoré jej uštedril osud. V publikácii opísala, že ako 15-ročnú ju znásilnili. Počas vzťahu s hercom Ashtonom Kutcherom prišla o dieťa, dcérku, v šiestom mesiaci.

Pred pár dňami uzrela svetlo sveta obálka magazínu Harper's Bazaar, na ktorej herečka pózuje nahá.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Demi Moore
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prijímajte viac vitamínov a vaša imunita na tom bude oveľa lepšie.
Pokúste sa viac vzdelávať a začnite tým...

+ Máte veľa energie, preto si ju pokúste aj niekde vybíjať.
Premyslite si najskôr do čoho idete, až potom...