Voňavý večer! Mladica Vačková, nežná Nízlová a Dara Rolins? Antická zvodkyňa

19.09.2019 15:18

Celebritami a známymi tvárami z obrazoviek či časopisov poriadne nabitý bol stredajší večer v Klube umelcov v Bratislave. Tentoraz však umenie nahradila kozmetika a vône.

Speváčka Dara Rolins na uvedení novej vône,...
Speváčka Dara Rolins na uvedení novej vône, ktorej tvárou sa opäť stala ona sama. Autor: Avon

V priestoroch známej Umelky sa uvádzala nová vôňa známej kozmetickej značky a slovenskí prominenti chýbať nemohli. Teda, v tomto prípade to boli najmä dámy.

Večer si pod taktovku vzala Dara Rolins, ktorá sa opäť spojila s kozmetickým výrobcom a stala sa dokonca lokálnou tvárou parfumu. Promo zábery, ktoré fotila v Poľsku, ju predstavili ako antickú divu. Na stredajší bratislavský večer sa zaodela podobne. Akurát pridala zlaté detaily a tak nechýbali prívlastky o bohyni.

Speváčka Veronika
		Nízlová.
Na
		večerný event známej kozmetickej
		spoločnosti...
+22Herečka Zuzana
		Vačková predviedla vynovený
		účes.

Štyridsaťpäťročná speváčka však nesklamala nikoho, kto očakával, že zvolí sexy a zvodný look. Pod tenučkou bielou látkou šiat na jedno rameno mala oblečené zlaté body a odhaľovala vyšportované a bezchybné nohy. Pridala aj vysoké zlaté čižmy či dokonca detaily zlatého líčenia na tvári.

Celý večer sa niesol v znamení bielej farby a tak to po vstupe do umeleckej galérie vyzeralo trochu ako na stretnutí lekárov v nemocničnej jedálni. Pri fotostene však už niektoré dámy vynikli viac. Niektoré sa pohrali s detailmi, iné pridali farebný prvok a našli sa aj takí hostia, ktorí dress-code hrdo ignorovali. Konieckoncov, malo to svoj účinok.

Herečka Zuzana Vačková predviedla vynovený účes.
Herečka Zuzana Vačková predviedla vynovený účes. Autor: Avon

Za spomenutie však stojí napríklad herečka Zuzana Vačková, ktorá napriek oslave päťdesiatky stále nadchýna okolie svojím mladistvým vzhľadom. S vynoveným účesom z plavých vlasov si znovu ubrala pár rokov. A vyzerala výborne.

Platilo to aj o moderátorke Soni Müllerovej, ktorá kombinovala bielu farbu so striebristým nádychom na sukni, jej kamarátke Emme Tekelyovej (bielu spojila s pudrovou) či Barbare Jagušák (Heribanovej), ktorá zvolila neprehliadnuteľný model od Vivien Babicovej.

Moderátorské kolegyne Soňa Müllerová (vľavo) a...
Moderátorské kolegyne Soňa Müllerová (vľavo) a Emma Tekelyová. Autor: AVON

Na akcii sa tentoraz, prekvapivo sama, objavila aj speváčka Veronika Nízlová. Jej sestra Daniela len nedávno potvrdila tehotenstvo, takže podobné eventy už budú pre ňu v budúcnosti najbližších mesiacov zriedkavé. Veronika si však vyrazila za zábavou v sprievode partnera Tomáša.

Stredajší večer si užili aj ďalšie známe tváre, všetky si môžete pozrieť v našej galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zuzana Vačková #vôňa #uvedenie #móda #kozmetika #Dara Rolins
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku