Očarujúca Kate medzi ľuďmi: Opäť bodovala, nielen úsmevom, ale aj kabátom!

27.09.2019 10:00

Kým jeden britský princ s manželkou sa nachádzajú na oficiálnej ceste v Afrike, jeho brat a švagriná nezaháľajú na domácej pôde. Princ William a vojvodkyňa Kate spoločne vyrazili na loď polárnej expedície.

Princ William a jeho manželka Catherine,...
Princ William a jeho manželka Catherine, vojvodkyňa z Cambridge (oblečená v kabáte Alexander McQueen). Autor: Reuters, PHIL NOBLE

Trojnásobná mama a populárna členka kráľovskej rodiny spoločne s manželom navštívili anglické mesto Birkenhead, kde kotví loď Sira Davida Attenborougha, známeho prírodovedca a výskumníka. Práve v jej priestoroch si pozreli vzorky posledných výskumov a kúsok ľadovca priamo z Antarktídy. Zároveň sa pozhovárali s členmi lodnej posádky a nechýbala ani živá konverzácia so samotným Attenboroughom, ktorý sa chystá na ďalšiu expedíciu.

Princ
		William a jeho manželka Kate,
		vojvodkyňa...
Princ
		William a jeho manželka Kate,
		vojvodkyňa...
+5Vojvodkyňa Kate z
		Cambridge počas rozhovoru
		so...

Samozrejme, príchod kráľovského páru do mesta, ktoré sa nachádza na opačnej strane rieky Mersey oproti Liverpoolu, vyvolal aj záujem verejnosti. Vojvodkyňu a jej manžela vítal dav nadšencov a priaznivcov kráľovskej monarchie, ale aj zvedavcov, ktorí sa chceli na dvojicu pozrieť.

Kate, ktorá je známa svojím bezprostredným prístupom, zvládla stretnutie opäť na jednotku. Rozdávala úsmevy, ochotne sa fotila, prehodila pár slov. A samozrejme, vyslúžila si aj pár pochvál za svoj vzhľad.

Vojvodkyňa Kate počas stretnutia s fanúšikmi v...
Vojvodkyňa Kate počas stretnutia s fanúšikmi v meste Birkenhead v Anglicku., Autor: SITA/AP, Asadour Guzelian

V tomto prípade jej opäť patria „pozitívne“ body od verejnosti. Kate totiž zrecyklovala model kabáta v odtieni modrej farby z dielne Alexander McQueen. Rovnaký kabát mala na sebe už v roku 2014.

Podobným spôsobom však na návšteve afrického kontinentu zaujala aj jej švagriná – vojvodkyňa Meghan. Tá tiež rovnako zrecyklovala niekoľko modelov z garderóby, ktorú predvádzala pred necelým rokom počas oficiálnej návštevy Austrálie a Nového Zélandu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vojvodkyňa Kate #princ William #polárne oblasti #návšteva
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zaujímajte sa viac o vaše zdravie, vek vám pribúda a choroby tiež.
Ponúkané peniaze môžete odmietnuť,...

+ Nespavosť môže byť spôsobená ťažko stráviteľnou večerou.
Investícia do navigácie nemusí byť zbytočná, veď...