Sexy Surovcová vyrazila na Pallovej žúr! Kmotríková ukázala krásnu dcéru

30.09.2019 11:08

Kamarátky, kolegyne, mnohé tiež klientky. Na oslave prvých narodenín kliniky krásy a denného spa lekárky Aleny Pallovej sa zišlo mnoho známych tvárí.

Tanečnica Ivana Gáborík-Surovcová prišla na...
Tanečnica Ivana Gáborík-Surovcová prišla na oslavu prvých narodenín kliniky krásy. Aj s manželom Mariánom Gáboríkom. Autor: IEM

Na nábreží Dunaja v luxusnom komplexe v Bratislave signalizovali slávnostné atmosféru denného spa balóny, ktoré vytvorili veľkú fotostenu, ale aj jednotka vznášajúca sa vo vzduchu.

Lekárka Alena Pallová spoločne s kolegyňou a spoločníčkou Romanou Škamlovou tentoraz poňali oslavu skromnejšie ako veľkolepé otvorenie pred rokom. Vo dverách však vítali verné kamarátky či klientky, medzi ktorými nechýbali ani dámy zo slovenského šoubiznisu.

Lekárka
		Alena Pallová na oslave
		prvých...
Romana
		Škamlová stavila na zvodný dekolt
		a...
+21Moderátor večera
		Michal Sabo v
		spoločnosti...

Azda najväčší rozruch spôsobila prítomnosť tanečnice a modelky Ivany Gáborík-Surovcovej. Blondínka dorazila v spoločnosti manžela Mariána Gáboríka a spoločne si užili krátky príhovor, vystúpenie Majka Spirita, ale aj socializovanie sa v smotánkovských kruhoch bratislavskej scé­ny.

Moderátorka Adriana Kmotríková vzala na večerný...
Moderátorka Adriana Kmotríková vzala na večerný event aj svoju dcéru. Autor: IEM

Slávnostný večer, počas ktorého nechýbala ani torta či predstavenie niekoľkých noviniek (napríklad ambulancia čínskej medicíny), prišla podporiť aj moderátorka Adriana Kmotríková. Tentoraz mala so sebou pôvabnú posilu, svoju staršiu dcéru, 18-ročnú Lindu. Tvár televízie JOJ v šatách s florálnym vzorom a odvážnejším dekoltom bola neprehliadnuteľná. Jej ratolesť pútala pozornosť rovnako, možno aj preto, že do spoločnosti často nechodí.

Hostiteľky Alena Pallová aj Romana Škamlová stavili na koktejlové minišaty a predvádzali svoje ukážkové nohy. V prípade druhej menovanej sa ku slovu dostal aj pomerne odvážny výstrih. Medzi hosťami sa objavili aj bývalé kráľovné krásy ako Denisa Mendrejová či Magdaléna Šebestová, večerom sprevádzal Michal Sabo.

Lekárka Alena Pallová (vľavo) a jej spoločníčka...
Lekárka Alena Pallová (vľavo) a jej spoločníčka Romana Škamlová oslávili prvé narodeniny kliniky krásy.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: IEM

Ďalšie dámy si môžete pozrieť v našej galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#žena #večierok #oslava #móda #Ivana Surovcová #dcéra #Alena Pallová #Adriana Kmotríková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Nešírte negatívnu energiu, vráti sa tak isto aj vám späť.
Ak sa budete snažiť, všetko môžete zvládnuť...