Katie Holmes ozdobila premiéru v New Yorku. Ktoré slávne dámy nechýbali?

01.10.2019 00:00

Festivalové dianie pokračuje podujatím v New Yorku. Počas otváracej noci sa cez uplynulý víkend sústredila pozornosť na novinku The Irishman. A s ňou aj na krásne dámy večera.

Herečka Katie Holmes na premiére filmu The...
Herečka Katie Holmes na premiére filmu The Irishman v New Yorku. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Projekt, ktorý opäť zastrešila spoločnosť Netflix, prišli podporiť dámy ako Molly Sims, Maggie Gyllenhaal či Kirsten Dunst. Zostavu doplnila aj štyridsaťročná herečka Katie Holmes.

Bývalá manželka herca Toma Cruisa stavila na elegantnú čiernobielu kombináciu z dielne Marca Jacobsa, ktorú doplnili výrazné visiace náušnice. Hviezda sa pritom len pár dní pred slávnostným štartom newyorského festivalu vrátila z Milána. Tam bola medzi prominentnými hosťami na prehliadke značky Fendi.

Herečka Katie Holmes
		na premiére filmu
		The...
Zľava: Herec Al Pacino,
		režisér Martin
		Scorsese...
+8Herečka Maggie
		Gyllenhaal a jej partner
		Peter...

Holmes sa síce v poslednom čase menej objavuje pred kamerami, ale rozhodne nezaháľa a sústredila svoju pozornosť na niekoľko charitatívnych aktivít. Len pred pár mesiacmi navštívila Viedeň ako ambasádorka organizácie amFAR a prihovorila sa divákom na podujatí Life Ball.

V Amerike sa zase sústreďuje na enviromentálne a sociálne aktivity a spoločne s ďalšími kolegami, ako herec Hugh Jackman či spevák Pharell Williams, sa snažia zmeniť situácia v krajinách s vysokou úrovňou chudoby či tie, ktoré najviac zasiahnu v blízkom období klimatické zmeny.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#premiéra #New York #Katie Holmes #film #festival
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor na to s kým sa stretávate a akými ľuďmi sa obklopujete.
Nemíňajte peniaze tam kde...

+ Depilácia môže byť aj bezbolestná, tak prečo to neskúsite inak.
Čoskoro zdedíte pekné bývanie po...