Nádherná! Angelina v Tokiu vyzerala božsky, čo sa to s ňou deje?

04.10.2019 14:35

Do kín už o pár dní priletí so svojími dračími krídlami Angelina Jolie, teda lepšie povedané jej postava vo filme Vládkyňa zla. Druhý film z produkcie Walta Disneyho uviedla hviezda aj v Japonsku.

Herečka Angelina Jolie na japonskej premiére...
Herečka Angelina Jolie na japonskej premiére filmu Vládkyňa zla 2. Autor: SplashNews.com / Splash / Profimedia

Štyridsaťštyriročná herečka pricestovala za svojimi japonskými fanúšikmi a na slávnostnom predstavení filmu vyzerala skrátka nádherne. Zdá sa, akoby jej rozchod s Bradom Pittom absolútne prospel.

A možno sa o to postaral aj fakt, že sa s bývalým manželom konečne medzi nimi otvorila zmierlivá komunikácia, ktorej cieľom je blaho detí aj budovanie vzťahu s oboma rodičmi.

Herečka Angelina Jolie a jej ratolesti, ktoré...
Herečka Angelina Jolie a jej ratolesti, ktoré ju prišli podporiť na premiéru v Los Angeles: zľava - Pax Jolie-Pitt, Shiloh Jolie-Pitt, Vivienne Jolie-Pitt, Zahara Jolie-Pitt a Knox Jolie-Pitt. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Jolie sa pred objektívmi v japonskom Tokiu objavila v strapcovej trblietavej kreácií z dielne Ralph & Russo Couture, ktorá bola výrazne iná ako jej model šiat Atelier Versace na svetovej premiére v Los Angeles. Herečka, ktorá má doma Oscara za výkon vo filme Narušenie, vyzerala sviežo, mladistvo a sexy!

Do metropoly Japonska si za Jolieovej odskočil aj jej najstarší syn Maddox, adoptívny syn z Kambodže, ktorý pred pár mesiacmi začla študovať na univerzite v Južnej Kórei. Okrem neho robila slávnej mame spoločnosť aj adoptívna dcéra Zahara, ktorá pochádza z Etiópie.

Herečka Angelina
		Jolie sa vrátila ako
		Vládkyňa...
Herečka Angelina Jolie
		a populárne drag queens.
+14Herečky (zľava)
		Michelle Pfeiffer,
		Angelina...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vládkyňa zla 2 #Tokio #premiéra #krása #Japonsko #Angelina Jolie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku